VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

I kolega ono nisu Recaro sicevi:icon_smile:

A Golf je u extra stanju stim da je presao toliko kilometara:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

Ljudi ne znam što odmah svi lete na Recaro, ima još jedan ovdje na forumu s crnim Golfom 16V što ga je prodavao i kaže isto Recaro sicevi a niđe veze ...

BTW da ti ne kvarim temu ;)

Ako se uozbiljiš biće nešto od tog GTI-a, jbg imam istog ;)
 
Super Moderator
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

kako znate da nisu recaro sjedista ja nigdje u ovoj temi ne vidim sliku sjedista i sliku unutrasnjosti... kad covjek stavi fino sliku onda recite jesul il nisu recaro sjedista...

golfac je fin a posebno mi se svidja sto je bijele boje... a za 360 km izgleda predobro ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

Hehee... kad se redovno odrzava...i od kad je napravljen uvjek garaziran...
...mislim zadnjih 10 godina 100%, a i ono prije kaze covjek da je bio u garazi...



Dobro Selva, jbl te sicevi...:lol:


A mora bit nesto od njega, za godinu koliko ga vozim, ja zadovoljan napretkom...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

guzagi6.gif


kaćemo na skijanje :cool:
 
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

golf mi se djasvi, udure je i kilometraza mislim realna je a i VW je to mora valjat:icon_smile: nego haj ti ako ti nije mrsko uslikaj mi po noci te angel eyes farove sa upaljenim svjetlima a ne samo pozicijom mislim ako ti je jebada nemoj samo me zanima kolko se vide u toj boji prstenovi kad su svjetla upaljena...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

@ Selva

Idemo za vikend :cool:

@ Miki

Znam...

@ MagNum_VTDI_GTI

[attachment=13358][attachment=13359]

Ovde se ne vide nikako, uzivo se primjete malo...al' kad pridjes na par metara...
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

Fin golf, fin motor...bas je ocuvan,imas na cemu raditi..kultura nema sta...jos kakve fele s falcom...i prva liga!
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTi 8V

kume kume
ovo je dobro pravo :)
samo naprijed
no tuning, just oldschool :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top