VW Golf mk2 LPG - kad porastem bicu GTI :D

VW Golf mk2 LPG - kad porastem bicu GTI :D

Član
Evo da i ja predstavim svoju sklopociju. Kupio ga prije godinu dana, bio katastrofa, a ni sad nije puno bolji :D
Sva 4 amortizera legla, poneka puknuta opruga, trap nikakav, oba kineticka ispala za par dana, karburator los, radio na 3 klipa, pod los itd.. Da kazem ono osnovno, Golf "dvica" proizveden davne 86-e, 4 vrata, motor 1.6 benzin s ugradjenim plinom, ima atest :D.

Od opreme ima nesto:
-centralna brava,
-siber,
-kozna tabla,
-zadnja djeljiva klupa,
-svjetlo u gepeku,
-svjetlo u kaseti,
-imao nekad retrovizore na struju - fali prekidac,
-imao i svjetla podesiva na struju itd..

Eh radio sam koliko sam bio u mogucnosti:
-zamijenjena sva 4 amortizera, prednji plinski "supersport" s oprugama, zadnji obicni sa sportskim oprugama,
-sportski protocni lonac,
-kugle, krajnice, kineticki lezajevi,
-balanstanga s novim stabilizatorima,
-povaren pod i zastita,
-zamijenjen prag, obrva i blatobran,
-stopke obojene u crveno,
-crna stakla prednjih zmigavaca i ugradjene pozicije,
-maska s duplim farovima novi model,
-uklonjen zadnji brisac itd..
-felge Exip 6J x 15" ET 28 s gumama hankook i barum u dimenziji 195/50

Unutra male promjene:
-sportski volan, -
-GTI rucica mjenjaca, -
-votex centralna konzola s cukicama,
-mp3 player itd..

Hauba je fazi radova, imam dosta nekakvih planova, ali se pokrivam koliko sam dug :D Evo par slika da vidite o cemu se radi, slikat cu vise sutra.








Vise slika ubrzo s novim radovima nadam se :D
 
Član
imam iste felge tesko sam skido prljavastinu al kupio onaj tisal uno sve skine sjaje se cak sjedista prao ne ostaju nikakve fleke posle
 
Član
premiera-in-romania-rat-style-vw-golf-2-gt-by-vlad-88d2f7c7e848c7052-550-0-1-95-1.jpg

Na ovako nešto mislim
 
Član
Manji update, famozne stopke FIFFT koje su 90% prodate, ali eto neka ih dok ne odu :D Sticker na sajbi, i ova bijela linija masci. Nekako mi crvena ne ide uz leptir stakla i 4 vrata pa sam bijelu iz radoznalosti i mislim da se se zajeb'o, nekako mi previse nadjidjano.





Rusty VW :D


Jedna s kolegom, Golf mk2 1.9TDI 81 kw, strasan zvuk :D


Kompletirao sam jos i votex sa saticem od pritiska ulja, ako neko ima senzor neka javi. Da li na Audijevom 2.3 motoru postoje ti senzori i ako postoje jesu li postavljeni na bloku jedan ispod drugog jer sam vidio da imaju neki? Gledao sam i u autodijelovima, ima nekakvih gljivica ali po bojama, ne znam da li je to to, zbunjen sam skroz. Pozz
 
drug evo kako izgleda ta gljiva za pritisak ulja i ima na nekim audijevim motorima potraži ovakvu kao na slici Twin_term_large[1].jpg
 
Član
E to je to sto ovaj covjek ima, ali nece da proda odvojeno od satica, kaze to je isto da kupis jednu cipelu :D
Na ovom 2.3 motoru nisu takve nego samo jedan izvod imaju. Nisam jos stigao pogledati ono, uglavnom javim ti ako bude.
 
Top