vw golf mk2 gti 16v 89'

vw golf mk2 gti 16v 89'

Član
image0802.jpg
 
Član
Da mi je netko rekao da cu pohvaliti Golfa dvicu "bijelog" sa crnozutim detaljima puko bi ga glavom meduoci :lol:

Svaka cast drug imas posebnog golfa sto je rijetko vidjeti i svidami se cjelokupan decentan izgled njegov :cool:
 
Član
idosa je napisao(la):
Da mi je netko rekao da cu pohvaliti Golfa dvicu "bijelog" sa crnozutim detaljima puko bi ga glavom meduoci :lol:

Svaka cast drug imas posebnog golfa sto je rijetko vidjeti i svidami se cjelokupan decentan izgled njegov :cool:

hahhahahaahha hwala brate :lol:
 
Legend
nikad nisam vidio ljepseg crx na nasim prostorima.. respect za vlasnika
sto se tvog auta tice, svidja mi se pravo, napisao sam bas komentar i prije
jedna preporuka ako moze, da probas stavit crne zmigavce naprijed
 
Član
proba sam dosta stwari jedino mi se swidja trenutno stanje,jedino sto cu malo felne da rasirim i da ga jos obalim naprijed.inace hwala na komentarima!sto se tice honde jedinstweni je primjerak i jedina da walja u crnu goru,izgleda odlicno a ide jos bolje :icon_smile:
 
Član
CRX, 150 ili 160KS?

Bi li se drug ljutio da predstaviš auto u garaži ovdje malo detaljnije, malo unutrašnjost da poslikaš ili da se i on učlani pa da nam ga predstavi? Baš me interesuje, prelijep primjerak, ne znam da li sam ikad bolji vidio na našim prostorima.:icon_smile:

Sorry za OFF, morao sam, interesuje me, poludiću ako ne saznam malo više.:D :lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
CRX, 150 ili 160KS?

Bi li se drug ljutio da predstaviš auto u garaži ovdje malo detaljnije, malo unutrašnjost da poslikaš ili da se i on učlani pa da nam ga predstavi? Baš me interesuje, prelijep primjerak, ne znam da li sam ikad bolji vidio na našim prostorima.:icon_smile:

Sorry za OFF, morao sam, interesuje me, poludiću ako ne saznam malo više.:D :lol:

reci cu njemu da se reg na forum pa ce on to najbolje :)
 
Top