VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

bar po meni ciza i obrva ne idu skupa...il jedno il drugo, i sto nisi pokusao ove cize kao boja auta jer ovako je nekako "sareno"..
 
Legend
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

dobro je ispalo,jos samo skini ove blatarice,s blatobrana i kuku nazad...
ja mislim da je do slika,pa je chiza drugacije boje,ili se varam...
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

chiza je dosta svijetlija od auta jer je traka ;)
A nek stoji malo uvijek mogu promijeniti :cool:

Nexus je napisao(la):
dobro je ispalo,jos samo skini ove blatarice,s blatobrana i kuku nazad...
ja mislim da je do slika,pa je chiza drugacije boje,ili se varam...

Redom radim sada idu blatarice,spustanje i felge moje ljetne ali neka jos dok proljece ;)..A kuka nek stoji jer sam vidjao dosta puta da se auto nabije jedno na drugo .Prvom nebude nista a drugo se slomije skroz :cool:
Tak ose jednom desilo mom rodjaku isto ;)

Twister je napisao(la):
Lepo, lepo ;)

Upravo rako nesto sam objasnjavao (slikovito) jednom clanu ovde kako je jedan prijatelj isto tako radio pomocu traka.

Svaka cast :cool:

jdnostavno drug ide a uvijek se moze skidati lahko i mijenjati sta i kako hoces :cool:
 
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

sve ok al ove pijačarske obrve od jeftine smole nikom ne leze da je bar u boji auta pa inekako ovako nista
 
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

MeBeSad je napisao(la):
bar po meni ciza i obrva ne idu skupa...il jedno il drugo, i sto nisi pokusao ove cize kao boja auta jer ovako je nekako "sareno"..

cize odudaraju, previse su svijetle u odnosu na auto:icon_confused:
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

dadao_style je napisao(la):
sve ok al ove pijačarske obrve od jeftine smole nikom ne leze da je bar u boji auta pa inekako ovako nista

e sta ces nemoze sve :cool:..Ali sam ja zadovoljan sada felge i mozda malo spustanja i dosta ;)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
bar po meni ciza i obrva ne idu skupa...il jedno il drugo, i sto nisi pokusao ove cize kao boja auta jer ovako je nekako "sareno"..

cize odudaraju, previse su svijetle u odnosu na auto:icon_confused:

ma dobro je nisam mogao anci tamniju traku ;)
kad nadjem stavit cu te i bit ce jos bolje ;)
 
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

pa jel ovo izolir traka ili.. i može li se kupiti ovaka tanka tj, taman da popuni rubove na braniku i masci ili si rezao :D
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

im-mijo-g2 je napisao(la):
pa jel ovo izolir traka ili.. i može li se kupiti ovaka tanka tj, taman da popuni rubove na braniku i masci ili si rezao :D

Na branik taman dodje a okolo maske sam rezao ;)
Izgleda da cu ovo skinuti iice boja original vulkansko crvena il icu ostaviti sve :cool:
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

Evo da i ja stavim malo novih planova :cool:
Vidio sam u darka_GT i Twistera enterijer od carbona,pa namjeravam par stavri uraditi carbon folijom sad me zanima koja je razlika izmedju ove dvije folije :icon_question:
I hocu da uradim steke,pepeljaru,ovo za zrak,mozda ovaj dio gdje mjenjac i rucnu ;)
koliko mi treba folije za to odprilike i sta mislite o ovome :cool: ?

spiegelinnendreicke-golf-2-carbon.jpg


ovouw.th.jpg
[/URL][/img]

ovo1.th.jpg
[/URL][/img]

ovo2.th.jpg
[/URL][/img]

ovo3z.th.jpg
[/URL][/img]

ovo4.th.jpg
[/URL][/img]
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

Razlike su ti prvo u ceni (3D je duplo, pa i troduplo skuplja), 3D ti je reljefne strukture i daje pravi utisak carbona. Sto se ticd nacina rada sa folijama, isti je sa obe. Meni je trebalo tacno 100cmx50cm za swe prikazane radove. Ako jos nesto treba slobodno na PM;)
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo

DA smo blize uradili bi smo zamenu delova.....meni je taj carbon-look vec dok**cio:icon_confused:
 
Top