VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

E to je to napokon :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

fowachvw9v1ctw7w53fq.jpg
[/URL][/img]
lobc064a6pvk4ks1nh18.jpg
[/URL][/img]
t4hhmijqkabraj2twyiu.jpg
[/URL]/img]
pqf4wf49iyrdiuj9l89.jpg
[/URL][/img]
hb1npbenr44kmj2b05ft.jpg
[/URL][/img]

Kontam nesto riejsiti sa kukom ali mi se ne da,odna moram isto uzimati neke zimske felge i gume,kontao sam na ove felge uzeti zimske nove ali nije to to..ici ce 13´abd ubrzo nadam se ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

jedno je sigurno, a to je da fele vise ne diras. Nazad definitivno odudara ta ogavna kuka, mozda da se pozabavis i sa izduvom malo, neki nastavak ne bi skodio, upotpunio bi ti zadnji kraj
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Prava felna ;) samo gume druge,nize sa zastitnim falcom ;)
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Armin je sve rekao ;),a i mene ta kuka zajebaje,nikako je odvalit :lol: i šta reče koje su ovo goodiyerke sad na njemu,men se čini 195/50
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

ArminM je napisao(la):
jedno je sigurno, a to je da fele vise ne diras. Nazad definitivno odudara ta ogavna kuka, mozda da se pozabavis i sa izduvom malo, neki nastavak ne bi skodio, upotpunio bi ti zadnji kraj

Za kuku cu vidjeti nest abd na proljece,a izduv ne diram,ovako mi je dobar,mozda bi uradi kau u mije na golfu bijelom ali trebam naci nastavak dobar u obliku elipse i zajebavati se citav dan oko toga ;)
Felge ce se vjerovatno prodati i ove i one bbs RX pa cu gledati bbs rs uzeti za 165/50 gumama al ito tek na sljedece ljeto abd ;)

Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
Armin je sve rekao ;),a i mene ta kuka zajebaje,nikako je odvalit :lol: i šta reče koje su ovo goodiyerke sad na njemu,men se čini 195/50

jeste 195/50 :cool:..Ma neka kuke jos malo valja kada se parkiras :cool:

MEDA je napisao(la):
Prava felna ;) samo gume druge,nize sa zastitnim falcom ;)

to jest,ali otom potom,nema se trenutno mogucnosti a ide zime,zimulje ovo ono :123::123:
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

fino mu cuce ove felge ;) dobar izbor
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

aa sto bbs rs trazi sta drugo imas projekata kamaru pa pregledaj koje sve felgice imaju na dujama a da mu dobro stoje osim rs..budi bas drugaciji...:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

soffa je napisao(la):
aa sto bbs rs trazi sta drugo imas projekata kamaru pa pregledaj koje sve felgice imaju na dujama a da mu dobro stoje osim rs..budi bas drugaciji...:cool:

pa evo do sada se razlikujem odostalih,vidjeti cu nesto abd samo polako :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Uzete Ople 5,5J 14´ET49 alu felge za zime,mislim da ce taman doci ovaj et,da ce se moci montirati guma 185/60/14 :icon_question:

Evo slike felgi ;)

hihcjtd7ywfh3cxqdx9t.jpg
[/URL][/img]

Staviti cu samo Vw naljepnice i rijeseno,mzda necu nista :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

meni su najljepse za zime celicne njegove 14" sa onim rupicama,negdje si ih vec postavljao kao sliku mescini,fino ih obojis i obruce stavis i drama izgleda,bar meni,jos ako je spusten malo:icon_biggrin:
inace ove felge mu drama leze,ovaj profil i sve,ne izgleda uopce odignut vele:cool: a ako ti je kuka potrebna skini ovu i kupi euro kuku:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

CoL3 je napisao(la):
meni su najljepse za zime celicne njegove 14" sa onim rupicama,negdje si ih vec postavljao kao sliku mescini,fino ih obojis i obruce stavis i drama izgleda,bar meni,jos ako je spusten malo:icon_biggrin:
inace ove felge mu drama leze,ovaj profil i sve,ne izgleda uopce odignut vele:cool: a ako ti je kuka potrebna skini ovu i kupi euro kuku:icon_biggrin:

Pa spustao sam ga ljetos malo ;)..A sta kazez za ovaj Et49 vidjao sam na jednoj dvici sivoj p ogradu ove iste felge meni se svidile pa reko da ih stavim..Ma sta cu one do Madisona sa rupicama su skuplje od ovih Alu..Sutra abd citluk lagano i gume pa cemo vidjeti kakvo ce biti i hoce li moci sa ovim ET-om ;)
 
BHT Ovisnik
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

nezz jesu to kao u mene sto sam imao
http://i43.tinypic.com/2v2h06g.jpg
ja ih kupio za 120km mescini,s dobrim gumama,samo nisam imao obruce i poklopce,poklopce uzeo posebno za 20km kasnije i obruce nisam imao
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

CoL3 je napisao(la):
nezz jesu to kao u mene sto sam imao
http://i43.tinypic.com/2v2h06g.jpg
ja ih kupio za 120km mescini,s dobrim gumama,samo nisam imao obruce i poklopce,poklopce uzeo posebno za 20km kasnije i obruce nisam imao

Ja ja,te,imaju te imaju malo sa drugacijim rupicama,a imaju od golfa3 sve su 14´;)
 
Top