VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

.nOKe je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Drug ne zelim biti kvarnjak ali sta je tebi ovdje lijepo ?
mislim sve je to divno krasno, bajno, mal et, siroke felge ali ovako auto izgleda presmjesno..

prvo na 14kama auto mora biti bas zakucano da bi to iole na nesto licilo, drugo po meni 14ke su relativno male felge za dvicu, ajd ti nemas duboke krambolke pa to mozda i bude lijepo izgledalo, ali ipak ako ne planiras bas spustati auto, mislim da je ovo promasaj..

po meni si trebao ostavit RZ na autu, u normalnoj kombinaciji sive, poliran falc, ali eto ti znas najbolje :)

srento ;)

RZovih mi je zao i dan danas ali opet sto mora na svakom biti isto BBS i i pod..
Moze on i na 14´biti dobar korz 50 profil i bila :cool:
Ipak cijenim tvoje misljenje,ugl.skontati cu nesto ;)



Nisi me shvatio, na malim felgama sa falcem, kada stavis debelu gumu to ce jos smjesnije izgledati nego sad..
imao sam 8x14 i 9x14 pa znam o cemu pricam..
auto hoces da imas te felge na autu, auto MORA biti zakucano da bi lijepo izgledalo, to ti je fakat..
BBS sam spomenuo jer si ih imao vec, jednostavno zbog toga, a sto se tice 15ki felgi opcenito auto ljepse izgleda na njima kada nije spusteno nego na 14kama, jer na 14kama se bas vidi "rupa" izmedju gume i blatobrana, osim naravno ako ne stavis /60 profil, a ti bi tek nakaradno izgledalo na 9j..




A ja ti si ono jednu vrijeme imao one zlatne?..koej su u tebe bile gume na njima?
Ma znam ja to sve..Ali znas i sam kontas moze,lahko je uzeti gume dati pare i sta onda,mozda bi i hdao kad bi imao :lol: :lol:
U svakom slucaju slazem se a i sam znam to..:icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Stavljen novi ablender,ali mi sada nece svirena :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
Skroz tesko,samo malo zasvira akda udarim jako u volan :icon_mad::icon_mad:
Losa masa,moze li biti ista akda se skida ablender i ovo ostalo,gdje idu ove dvije zice od svirene tacno? :icon_question:

7tw4g7hno9pywjpmpnx.jpg
[/URL][/img]
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Evo jedna ali vrijedna :cool:
Ubrszo bi trebao zimski setup,imam par opcija u razmatranju,naravno najjeftinija opcija ide u obzri a najbolja ;)
Alu felge od golfa3,fondmetal 14 alu felge,celicne jedne sa ratkapama ili celicne sa obrucevima..;)

syzwgmqfhgsv9z79pqzo.jpg
[/URL][/img]
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Ma šta će ti zimski setup,pa nismo u Bosni :D,ako i bude snijega poprašit će koji dan,neće se ponoviti valjda onaj belaj ko zimus :lol:,al onda ti auto i ne treba ;),BTW fino ti to održavaš nema šta.
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
Ma šta će ti zimski setup,pa nismo u Bosni :D,ako i bude snijega poprašit će koji dan,neće se ponoviti valjda onaj belaj ko zimus :lol:,al onda ti auto i ne treba ;),BTW fino ti to održavaš nema šta.

Treba meni jer svake sedmice idem na planinu gdje je snijeg do 2m :cool:
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Skrabo je napisao(la):
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
Ma šta će ti zimski setup,pa nismo u Bosni :D,ako i bude snijega poprašit će koji dan,neće se ponoviti valjda onaj belaj ko zimus :lol:,al onda ti auto i ne treba ;),BTW fino ti to održavaš nema šta.

Treba meni jer svake sedmice idem na planinu gdje je snijeg do 2m :cool:

Rujište?hay valja ;)
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Kod mene su bile gume 185 55 r14, nije neka sreca ali nisu ni toliko lose bile.. na 8j
svakako da su 195/45 idealne za taj setup, samo ako ih uspijes naci :)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
Ma šta će ti zimski setup,pa nismo u Bosni :D,ako i bude snijega poprašit će koji dan,neće se ponoviti valjda onaj belaj ko zimus :lol:,al onda ti auto i ne treba ;),BTW fino ti to održavaš nema šta.

Treba meni jer svake sedmice idem na planinu gdje je snijeg do 2m :cool:

Rujište?hay valja ;)

naravno :cool:

.nOKe je napisao(la):
Kod mene su bile gume 185 55 r14, nije neka sreca ali nisu ni toliko lose bile.. na 8j
svakako da su 195/45 idealne za taj setup, samo ako ih uspijes naci :)

Ma nista druze od ovig felga nsiam se mogao dogovoriti :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Golf je baš lijep ništa ne diraj...pozzzzz:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

bad_look je napisao(la):
Golf je baš lijep ništa ne diraj...pozzzzz:cool:

Moram ubrzo nabacivati zimare :icon_rolleyes:
Nemam trenutno nego ratkape obicne one sa pijace :icon_sad::icon_sad:
Gledam razne opcije i felge ali ce izgleda ici ratkape :icon_rolleyes:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Mas možeš t u Mostaru još vozati tako nema snijega al mi ga očekujemo svaki dan...heheheheheh...Meditaranska klima-Planinaska klima...heheheheh:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

bad_look je napisao(la):
Mas možeš t u Mostaru još vozati tako nema snijega al mi ga očekujemo svaki dan...heheheheheh...Meditaranska klima-Planinaska klima...heheheheh:cool:

Ma ja,zato drzim jos 16´ na autu :cool:
Nek stoje jos ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

imas na piku lajsne on starog tipa (gti) posto vidim da si vec masku i branike uradio u tom fazonu,
ostavi ove rx felge meni su pravo lijepe i po mogucnosti skini ovu obrvu "bad look" i grudnjak posto je taj grudnjak vise nego antituning postao na nasim prostorima... bar po mom misljenju da ce ti auto biti 10 puta ljepse
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

s1ck je napisao(la):
imas na piku lajsne on starog tipa (gti) posto vidim da si vec masku i branike uradio u tom fazonu,
ostavi ove rx felge meni su pravo lijepe i po mogucnosti skini ovu obrvu "bad look" i grudnjak posto je taj grudnjak vise nego antituning postao na nasim prostorima... bar po mom misljenju da ce ti auto biti 10 puta ljepse

Vidjeti cu jos,za lajsne nezz sta bi ti rekao,morao bih i obrve mijenjati onda,grudnjak ostaje i naravno bad-look,neka se bar malo razlikuje od mnogobrojnih duja ;)
 
Top