VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

BHT Ovisnik
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

extra felge,ali ja ne bih stavljao ovo ako neces spustati auto:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

ovo je odlicno i sirina je super kad bi spusto auto,ali posto je to za svakodnevnice trazi 195 i mjera,,steta sto se ne moze ova kuka skidati ko kod mene da imas osigurac pa kad hoces stavi,,all sve usvemu odlicno..
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

vjerovatno govoriš zbog cijene za te 185 60 :icon_biggrin: Traži nankang 195 45 il 50 i dobro je ;) jedan je lik uzeo 195 45 za 50e komad, nova
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

:icon_eek: koja razlika u izgledu :cool:

ma ostavi ovako tamam kad ne bi mogo vise od 60 ni ici :D:cool: ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

ovo je leglo predobro, ali morao bi ga malo spustiti jos da to bude do jaja, ili poda ako cemo bukvalno :cool:

il mjenjaj gume il motor :D:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

OggyBoy je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Da cujem vasa misljenja

Mislim da ti je bolje da ne slikaš sa ciglom više.:D

Fino si ga preporodio kad se vidi početak i sad.

to jest,ali sta ces jebga nema se ni za guma a ne za elementa drugog :cool:

AnDel je napisao(la):
ovo je leglo predobro, ali morao bi ga malo spustiti jos da to bude do jaja, ili poda ako cemo bukvalno :cool:

il mjenjaj gume il motor :D:cool:

Nasao sam gume 194/45/14 za 50Km obe.Samo moram jos vidjeti za felge sta cu ikako cekam neke pare,ubrzo bi trebale :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

adi187 je napisao(la):
:icon_eek: koja razlika u izgledu :cool:

ma ostavi ovako tamam kad ne bi mogo vise od 60 ni ici :D:cool: ;)

Jos auto ide na planine,tj uzbrdo_Ovo ono,lezeci,rupe.Vidjeti cu nesto abd :cool:

CoL3 je napisao(la):
extra felge,ali ja ne bih stavljao ovo ako neces spustati auto:cool:

i onda struzi nogama po sjverenom logoru :cool:
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Drug ne zelim biti kvarnjak ali sta je tebi ovdje lijepo ?
mislim sve je to divno krasno, bajno, mal et, siroke felge ali ovako auto izgleda presmjesno..

prvo na 14kama auto mora biti bas zakucano da bi to iole na nesto licilo, drugo po meni 14ke su relativno male felge za dvicu, ajd ti nemas duboke krambolke pa to mozda i bude lijepo izgledalo, ali ipak ako ne planiras bas spustati auto, mislim da je ovo promasaj..

po meni si trebao ostavit RZ na autu, u normalnoj kombinaciji sive, poliran falc, ali eto ti znas najbolje :)

srento ;)
 
BHT Ovisnik
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

ako ti auto ne sluszi svrsi kad je spusteno ja bih radije vratio prosle felge jer mnogo ljepse izgleda,nego na ovim kada nije spusten,onako je vise upotpunjen i auto dolazi do izražaja:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

.nOKe je napisao(la):
Drug ne zelim biti kvarnjak ali sta je tebi ovdje lijepo ?
mislim sve je to divno krasno, bajno, mal et, siroke felge ali ovako auto izgleda presmjesno..

prvo na 14kama auto mora biti bas zakucano da bi to iole na nesto licilo, drugo po meni 14ke su relativno male felge za dvicu, ajd ti nemas duboke krambolke pa to mozda i bude lijepo izgledalo, ali ipak ako ne planiras bas spustati auto, mislim da je ovo promasaj..

po meni si trebao ostavit RZ na autu, u normalnoj kombinaciji sive, poliran falc, ali eto ti znas najbolje :)

srento ;)

RZovih mi je zao i dan danas ali opet sto mora na svakom biti isto BBS i i pod..
Moze on i na 14´biti dobar korz 50 profil i bila :cool:
Ipak cijenim tvoje misljenje,ugl.skontati cu nesto ;)

CoL3 je napisao(la):
ako ti auto ne sluszi svrsi kad je spusteno ja bih radije vratio prosle felge jer mnogo ljepse izgleda,nego na ovim kada nije spusten,onako je vise upotpunjen i auto dolazi do izražaja:icon_biggrin:

nisam jos uzeo ove felge,al ikotam ubrzo nesto dogovoriti ;)
One ce svakako ostati,ne idu ispod neke fine cifre iz garaze :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Auu dobri kotaci samo nista nisi napravio ako ne legne dobri 6-7cm ovako je bas bezveze...;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

saleee je napisao(la):
Auu dobri kotaci samo nista nisi napravio ako ne legne dobri 6-7cm ovako je bas bezveze...;)

vidjeti cu imam neku semu za gewinde i felge ove ali jebga,ako mi uspije biti ce vrh :123::123::123::123::123:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Felge odlicne, ali na tvom autu su bezveze jer ti je auto visoko, spusti do zakucaj pa ce onda na nesto da lici, radije stavi neke druge felne sa vecim profilom gume 60 ili takvo sto da ti popuni rupu bice ljepse nego tako..
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Skrabo je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Drug ne zelim biti kvarnjak ali sta je tebi ovdje lijepo ?
mislim sve je to divno krasno, bajno, mal et, siroke felge ali ovako auto izgleda presmjesno..

prvo na 14kama auto mora biti bas zakucano da bi to iole na nesto licilo, drugo po meni 14ke su relativno male felge za dvicu, ajd ti nemas duboke krambolke pa to mozda i bude lijepo izgledalo, ali ipak ako ne planiras bas spustati auto, mislim da je ovo promasaj..

po meni si trebao ostavit RZ na autu, u normalnoj kombinaciji sive, poliran falc, ali eto ti znas najbolje :)

srento ;)

RZovih mi je zao i dan danas ali opet sto mora na svakom biti isto BBS i i pod..
Moze on i na 14´biti dobar korz 50 profil i bila :cool:
Ipak cijenim tvoje misljenje,ugl.skontati cu nesto ;)



Nisi me shvatio, na malim felgama sa falcem, kada stavis debelu gumu to ce jos smjesnije izgledati nego sad..
imao sam 8x14 i 9x14 pa znam o cemu pricam..
auto hoces da imas te felge na autu, auto MORA biti zakucano da bi lijepo izgledalo, to ti je fakat..
BBS sam spomenuo jer si ih imao vec, jednostavno zbog toga, a sto se tice 15ki felgi opcenito auto ljepse izgleda na njima kada nije spusteno nego na 14kama, jer na 14kama se bas vidi "rupa" izmedju gume i blatobrana, osim naravno ako ne stavis /60 profil, a ti bi tek nakaradno izgledalo na 9j..
 
Top