VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

BHT Ovisnik
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

ma samo dvoslojna i ne sekiraj,ja sam u cvitkovica kupovao,perem auto svako 2-3 dana,vap radi na 170bari i nista:D
malo bode to BiH,al jbg,da probas neku ljepsu naljepnicu tu staviti za BiH umjesto te ? inace drama golf,gdje su te ferlge sto si gledao ?:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

CoL3 je napisao(la):
ma samo dvoslojna i ne sekiraj,ja sam u cvitkovica kupovao,perem auto svako 2-3 dana,vap radi na 170bari i nista:D
malo bode to BiH,al jbg,da probas neku ljepsu naljepnicu tu staviti za BiH umjesto te ? inace drama golf,gdje su te ferlge sto si gledao ?:cool:

A morati cu i naljepnicu drugu staviti manje primjetnu,ovdje je noja losija pa sam ovo stavio..A za felge se nisam mogao dogovoriti,a i struzu felge kada se mota u dnu blatobrana :cool: :cool: :cool:..Trebao bih idviej gume nove uzimati pa sam odustao,ici ce neke 14 7,5 i 9J abd nekada :D
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

eto druze odradio sam ti ono a samo da pitam za dvoslojnu gdje se to ima uzet i hocel sta biti kad sunce ugrije...:icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

ma ako je vec neka naljepnica tu boju skinula skini ovu i uradi neku ludu naljepnicu i stavi :cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

soffa je napisao(la):
eto druze odradio sam ti ono a samo da pitam za dvoslojnu gdje se to ima uzet i hocel sta biti kad sunce ugrije...:icon_smile:

ma imas u radnjama boje i lakovi,sa njo mse lijepe lipe na BMWu,ma ekstra su nista joj sunce ne moze ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

Znaci VRH 14´9J :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
Da cujem vasa misljenja :icon_smile:
9vxyi7lafp6pcyu9uwch.jpg
[/URL][/img]
82wjwv0omqguqdgje7t.jpg
[/URL][/img]
5hq4ho35a5vf8eg2eqe.jpg
[/URL][/img]
swz5t0qutsq94mvriu0c.jpg
[/URL][/img]
w11z0hghl1amcda2qyg2.jpg
[/URL][/img]
vnyfy4lnkh9ofcqsp1k9.jpg
[/URL][/img]

Trebale bi mi gume 195/45/14 ako bih uzimao ove felge jer su mi stvarno presiroke 225 gume :icon_confused:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

HFintegrale je napisao(la):
dobro mu stoje ove felge, sta ce ti manje gume, ovako je super ;)

Ma siroko za diesela,treba vuci ove klocne 225 :cool:
U druga na BMW 325ci su 205 naprijed a ja da na dvojku stavljam 225 :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

HFintegrale je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
dobro mu stoje ove felge, sta ce ti manje gume, ovako je super ;)

Ma siroko za diesela,treba vuci ove klocne 225 :cool:
U druga na BMW 325ci su 205 naprijed a ja da na dvojku stavljam 225 :cool:

taman 225 ko u mene na dzipu :lol:

Pa ja i ovako ne moze golf o sebi :cool:
Jos bi mu trebo sa ovim klocnama leci na muku :lol:
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

e pa koliko dugo vec pises tu ,....radis oko auta , uvijek ti je ovo falilo , totalno si promijenio sliku auta , .... svaka cast druze predobar je sad !!
a za gumu ,... 195 45 na 9 ide predobro , i bar duplo lakse ces motati i lakse ce auto vuci to ,..... jedino spustanje do gume i svakodnevna voznja je problem,,.....sad ne znam da li to hoces , ako ne onda je bez problema ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

jesuli ovo amirove jesi kupio ili??leze mu pravo;)
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

Treba ga zakucati ajme da bi lijepo izgledao s tim felgama
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge BROCK 14´9J.str.46

enesss je napisao(la):
e pa koliko dugo vec pises tu ,....radis oko auta , uvijek ti je ovo falilo , totalno si promijenio sliku auta , .... svaka cast druze predobar je sad !!
a za gumu ,... 195 45 na 9 ide predobro , i bar duplo lakse ces motati i lakse ce auto vuci to ,..... jedino spustanje do gume i svakodnevna voznja je problem,,.....sad ne znam da li to hoces , ako ne onda je bez problema ;)

Moram samo nabaviti te gume,a kontao sam nesto da nabacim 185/60/14..Nezz koliko ce biti visi nego na ovim 225/40 sto su trenutno.a to jest uvijek mijenjanje neko,ovo ono i na kraju nadjem ono sto i jest najbolje :icon_smile:
Postujem tvoje misljenje svakako :icon_biggrin:

mk3_16v je napisao(la):
jesuli ovo amirove jesi kupio ili??leze mu pravo;)

jesu,moram jos gume nabaviti.a nema se kesha trenutn otako da jos pregovaram za felge :cool:

dzinn16v je napisao(la):
Treba ga zakucati ajme da bi lijepo izgledao s tim felgama

Ma znam ali nista od toga,vise u pod ne ide jer je auto za svakodnevnicu i zimsko auto,jedino gewinde ali to je veca investicija koju trenutno ne mogu priustiti sebi ;)
 
Top