VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
prave stvari iskupljas druze

jako me interesira kako ce sjesti fake poklopci jer odavno to planiram , al se bojim kako ce izgledati ...... cekam!! :cool:
 
Član
ma stvarno perfektno sad izgleda unutra, samo mozda ovu rucicu od sibera da ofarbas u crno ? ne znam kako izgleda uzivo, al ovako kao da malo odudara :icon_rolleyes:
 
Član
Mislio sam konkretno na ovaj dio, kao da ne leži fino tu, možda je do slike

zybp6r.jpg


A ti Bax ako si mislio na mene ovo da sam zavidan, okani me se
 
Legend
kavaz je napisao(la):
ma stvarno perfektno sad izgleda unutra, samo mozda ovu rucicu od sibera da ofarbas u crno ? ne znam kako izgleda uzivo, al ovako kao da malo odudara :icon_rolleyes:

mislio sam da cu naci nosace ovih suncobrana i to crno, ali cu izgleda morat farbat jbg..
to odudara svakako ;)

Schumi je napisao(la):
Mislio sam konkretno na ovaj dio, kao da ne leži fino tu, možda je do slike

A ti Bax ako si mislio na mene ovo da sam zavidan, okani me se

nema ga savrsenog
ovo je zato sto je nov, nisam ga skroz "natego" dok se malo platno opusti..
ovo platno nije predvidjeno da se od njega pravi bra, pa je posebno tesko uradit sa njim, jer je poprilicno kruto
i garantujem da bi rijetko ko mogao bolje napravit, ono sto sam ja zamislio.
et toliko, pozz ;)

enesss je napisao(la):
prave stvari iskupljas druze

jako me interesira kako ce sjesti fake poklopci jer odavno to planiram , al se bojim kako ce izgledati ...... cekam!! :cool:

hvala brate, pa et i ja sam bio sumnjicav prije na onim 239mm, sad me vec nije stid na 256mm:D

2ostali : hvala na pozitivnim i negativnim kritikama ;)
 
Član
Jarane pre pre pre perverznoooooooooooooooooo =) brutalno je fuj :lol::lol::lol:

Zanimaju me dvije stvari:

-da li si ga kasko osigurao :icon_biggrin:
-jel spavas ko beba (5min spavas, 5 min gledas auto jel na svom mijestu):lol:

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Kvalitetni radovi Noke, naklon. Vec sm ti reko za interijer, ovo je odlicno, za pare koje si dao bolje od ovog ne moze, savrseno :cool:
 
Legend
hvala momci :)
ma auto je sigurno, ugradjena je i dodatna malo efikasnija zastita i to je to, sreca pa imam garazu :D
 
Top