VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Hahahahha, moram se stelit
aBd kad zavrsim sve, uradit cemo jedan fotoshoot, kako treba :cool:

a sto se farova tice, ima jos posla oko ovog, ovo finalizing, ali bit ce dobro ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Po meni i nije problem što su farovi od Corrada, jer da sam nisi rekao da će biti ti farovi, 90% ljudi nebi skontalo.. Možda bi koji VW freak i ovi bolje upućeni u tematiku jedino skontali...
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Schumi je napisao(la):
Po meni i nije problem što su farovi od Corrada, jer da sam nisi rekao da će biti ti farovi, 90% ljudi nebi skontalo.. Možda bi koji VW freak i ovi bolje upućeni u tematiku jedino skontali...

dogovorneo za shuting.....

Schjumi vidsi se nekako su deblji puno
mozda kad bude lajnsa iznad (ako bude) bude manje primjetno

mislim ja sam zakleti VW-ovac pa ono :icon_eek:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

pun pogodak i sa bojom felni i sa farovima...prelepo izgleda,nego jel ti imas skrivene ventile na felnama ili nemas? sa slike mi deluje kao da nemas
 
Administrator
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

http://www.pik.ba/artikal/1466453/bad-look-obrvice-za-obicne-farove-za-golf-ii/

evo ti kod adamsa obrvice...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

sreckoas je napisao(la):
pun pogodak i sa bojom felni i sa farovima...prelepo izgleda,nego jel ti imas skrivene ventile na felnama ili nemas? sa slike mi deluje kao da nemas

nisam ih jos postavio, sad preko zime kad budem radio felge, stavit cu male ventile ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Ali je sexy. Upasovao se ovaj front samo nekakva praznina u vrhu :icon_rolleyes: jbte onaj front sto sam ti link slao ode sa 200 funti na neku dobru cifru.
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Meni ovo extra izgleda, na onim slikama gde su upaljeni xenoni se najbolje vidi koliko je bolji ovaj far! Samo bi bilo lepse ofarbati sve okolo u crno, ali ako ti nisu h4 sociva onda bi izgubio dugo svetlo...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

sociva su h7, stoga je ovako kako je
u unatrnji dio ce ici LED h3 da sluze kao dnevno svijetlo :)

2sl hahahah, da je nagurat na 200ks, bio bi zadovoljan :D
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

O vidi ga, odlicno, cudi me da prije to nisi uradio ;) mislim na plavu srce, ne na farove, za koje imam neutralno misljenje, ni like ni dislike, ne znam ni ja. Ko da fali nesto, al sve u svemu cvaja iz dana u dan sve bolja :cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

pun pogodak sa farovima i felgama!
da budem iskren,farovi od dvice su mi ogavni,fakat ih ne mogu smisliti,ali kad vidim ove,perverzno joj stoje,ne znam stvarno sto su neki "protiv"...strava izgledaju ;)

felge da ne spominjem,svaka ti cast na ovom potezu,ovako uradjene bbsice su mi preje*ene :cool:

ugl sam totalno anti-golf II (jbg neki ce reci "tipicni opelovac") al' ova duja mi se definitivno svidza,najljepsa na forumu i sto sam kod nas u BiH vidio ;)
sretno! :D
 
Top