VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

dobra boja ;)
Mada su ove bbs-ie cudne..svaka boja njih lezi na svakoj boji auta :cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

nije mnogo lose :D svidja mi se ova ''njuška'' a sta ce ti taj BBS kaze raja da je to isfurano LOL ;) samo furaj svoj stil sa tim stvarima nemozes pogrijesiti
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Haj me pslusaj.
Nabaci mu naprijed jedan detalj u boji srca felgi, ako nista homemade motorsport znak u ovoj boji.
0013.jpg


bice vrh

i nazad na sajbi u ovoj boji u donjem lijevom cosku u koso jednam malo veci VW znak
:cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

eh pa hvala vam svima na lijepim prijedlozima i komentarima..

refa, uklopili smo koliko smo mogli, najbolje sto moze je ovako.
ja nisam htio stavljat ove obruce, pa moguce da zbog toga ostalo vise mjesta, al sam u biti gleda da maska ide sto vise prema braniku, farovi da je prate, a gore koliko ostane pokrit lajsnom, ovdje je maska malo vise izdignuta prema gore, predpostavljam da je vezni lim uzet sa jette, pa su na njega kacili, ali se mora uzeti i onaj lajsna sa donje strane zagledaj se malo bolje, vidjet ces da ima (lajsna, kao neki keder dodje izmedju maske i branika)
ugl, ovo je jako dobro upasovano na slikama :cool:

damire, bit ce sitni detalji, dobar prijedlog, ali mi se nesto ovo vw motorsport ne stavlja, ipak su mu performanse ravne 0 :D, ali bit ce sitni detalji u boji fela, dogovaram nesto, cut ce se

ense, uvijek mozes brate reci sta mislis, slobodno, ja tvoj prijedlog cu uvijek s postovanjem uvazit, sta god da kazes ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Keno, moze li se kupit kakva replika body kit od rallye golfa?
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

nisam se raspitivao, ali i da moze, vjerovatno su je pravili samo za 2 vrata.. ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Moooj nOke... nikad ti svoj voz neces imati... :lol::lol::lol:
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

daj ba jendu normalnu fotku, iskrtivi vrat ovo gledajuci :)
malo nagni ne previse :D

felge su pun pogodak, a farovi ili origigi ili nista, ovo od corrada mi nikako ne pase, ali znam tebe, neces ti ovo dugo drzati, ide nesto drugo uskoro :icon_biggrin:
 
Top