VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Nemoj mi reći da ćeš promijeniti karambolku zbog toga,jesi lud al toliko nisi :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

evo tek sam vidjela novu boju na felgicama ...extra su ..ma prelijepe
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

hrabar potez, ovo farbanje felgi..lijepo izgledaju, vidjecemo kako stoje na autu..a do sad nisi napravio ni jednu gresku na golfu, ne sumnjam ni u ovo..
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Schumi je napisao(la):
Nemoj mi reći da ćeš promijeniti karambolku zbog toga,jesi lud al toliko nisi :D

ma ima nekih ostecenja pun qratz, morala bi se dosta "sredjivati" da bude onak kako ja hocu, ovaj cu vozit ovu dok negdje ne naletim na dobro ocuvanu njemacku pa cu onda od te 2 napraviti jednu veliku, dodat cu pola sa ove stare na ovu novu pa ce onda biti jedna veeeelika karambolka :D:D

salim se, ostaje ova dok ne nadjem neku dobro ocuvanu ;)

GTI 16V je napisao(la):
evo tek sam vidjela novu boju na felgicama ...extra su ..ma prelijepe

nije jos gotovo, al bi trebalo biti ako nista bolje nego sto je prije bilo :))
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Oggy je napisao(la):
hrabar potez, ovo farbanje felgi..lijepo izgledaju, vidjecemo kako stoje na autu..a do sad nisi napravio ni jednu gresku na golfu, ne sumnjam ni u ovo..

hehehe upravo, bio sam u velikoj dilemi, boja auta , siva, crna, ova ona.. na kraju izaberem zlatnu, pa cemo vidjeti kako ce izgledati, ako ne bude valjalo, idu na bijelog i pravim "naked" golfa hahha :D

nihad3tzo je napisao(la):
ma braca bice perVerzija kad se dovrsi ;)

ma gdje si oko moje :D
trebalo bi biti ;);)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

svaka cast po neznam koji put;)
i samo mogu napisati,sada kada sam ponovo procitao sve od pocetka,da si se pravo zeznuo sto si prodao stare felge bbs-ice:icon_cry:
mada da i ove nisu za baciti
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

audi sc je napisao(la):
svaka cast po neznam koji put;)
i samo mogu napisati,sada kada sam ponovo procitao sve od pocetka,da si se pravo zeznuo sto si prodao stare felge bbs-ice:icon_cry:
mada da i ove nisu za baciti

Vratice se on kad-tad na BBSice :)

Samo sto ce biti sa rubom aBd

Kume da ti ja nishta ne govorim za Golfa i btw vidio sam te maloprije ja taman kreno u Gemini a ti i Nixi na semaforu :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

audi sc je napisao(la):
svaka cast po neznam koji put;)
i samo mogu napisati,sada kada sam ponovo procitao sve od pocetka,da si se pravo zeznuo sto si prodao stare felge bbs-ice:icon_cry:
mada da i ove nisu za baciti

hehehe hvala druze, pa znas kad se na neki nacin zasitis, i hoces nesto drugo (u ovom mom slucaju htio sam malo veci falc i nize auto).. tako da je to bio jedini razlog prodaje, kamo srece da sam tad imao 7stoja kupit i ove 14ke, pa da imam obje, al Boze moj.. bice felgica .. vidjet cemo kako ce se situacija odvijati hehe
DiAbLo je napisao(la):
Vratice se on kad-tad na BBSice :)
Samo sto ce biti sa rubom aBd

Kume da ti ja nishta ne govorim za Golfa i btw vidio sam te maloprije ja taman kreno u Gemini a ti i Nixi na semaforu :D

upravo maca ;), doci ce one opet meni ehhehe :D

ma ja.. mi otisli dalje :p
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Ovo sa Ersan-om se mjenjao sminka drug,jesi mi skontao mjesto :icon_biggrin:
 
Top