VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

brate jesi ludjak, neznam jesam li ikad ikog vidio da ovoliko radi na obicnom golfu 2 cccc .... nemoj se jbga ni ljutit ni uvrijedit hocu samo da kazem svaka ti cast i samo nastavi tako, imas moju punu podrsku .... ha jos kad bi se odlucio na malo poliestera po unutrasnjosti (vrata, gepek, mozda malo i komandnu preradit) .... uh bio bi to sex sam taki .... pozzz
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Uh jes dobro ispalo,nemoj da bi vratio obrvu preko farova :cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

GOLF nikad nemože biti obični svaki koji je proizveden ima DUŠU a ostalo netreba ni spominjat a golf se mora zavolit da bi se u njega uložilo i radilo na njemu tko se slaže samnom
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

eddo je napisao(la):
brate jesi ludjak, neznam jesam li ikad ikog vidio da ovoliko radi na obicnom golfu 2 cccc .... nemoj se jbga ni ljutit ni uvrijedit hocu samo da kazem svaka ti cast i samo nastavi tako, imas moju punu podrsku .... ha jos kad bi se odlucio na malo poliestera po unutrasnjosti (vrata, gepek, mozda malo i komandnu preradit) .... uh bio bi to sex sam taki .... pozzz
ALZA VW :)
sto se tice unutrasnjosti, mooozda da pretrpi neke vrlo male promjene (mozda ubacim neke chukice, pritisak turba, voltmetar i temp ulja, onak za da znam sta se desava u motoru, ako se odlucim da ostavim ovaj motor i da ga sredim..

a kad budem muziku radio, mozda ce ici neki paneli u vrata, ali nista radikalno vec samo umjereno i fabricki


Schumi je napisao(la):
Uh jes dobro ispalo,nemoj da bi vratio obrvu preko farova :cool:

nije nikad ni bila :cool:
dadao_style je napisao(la):
GOLF nikad nemože biti obični svaki koji je proizveden ima DUŠU a ostalo netreba ni spominjat a golf se mora zavolit da bi se u njega uložilo i radilo na njemu tko se slaže samnom

potpis :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

extra izgelda prednji dio, ja vise ne bih nista radio :cool:
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

beton..mnogo bolje ovako i bez nalja...i da, i s bbs-icama..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

ma ja sam siguran da ce noke naci jos nesto...ako nista bar one naljepnice WE.....ono ce biti extra
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

hoce.. eo da samo najavim sta namjeravam raditi..
dakle ovih nekoliko narednih dana, trazim klupo od corrada i da postavim ove g60 rubove i pragove pravo.. sutra trazim i ove uske lajsne, nadam se da cu to naci pa da kompletiram sve..

onda samo jos da odem u zenicu po nosace pragova, i to je gotova stvar :)

imal ko kakvu dobru prognozu vremena, ocel biti snijega vise da spustam auto hahah :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

eddo je napisao(la):
brate jesi ludjak, neznam jesam li ikad ikog vidio da ovoliko radi na obicnom golfu 2 cccc .... nemoj se jbga ni ljutit ni uvrijedit hocu samo da kazem svaka ti cast i samo nastavi tako, imas moju punu podrsku .... ha jos kad bi se odlucio na malo poliestera po unutrasnjosti (vrata, gepek, mozda malo i komandnu preradit) .... uh bio bi to sex sam taki .... pozzz

znam ja jos jednog "ludjaka" :icon_biggrin:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

tibor987 je napisao(la):
eddo je napisao(la):
brate jesi ludjak, neznam jesam li ikad ikog vidio da ovoliko radi na obicnom golfu 2 cccc .... nemoj se jbga ni ljutit ni uvrijedit hocu samo da kazem svaka ti cast i samo nastavi tako, imas moju punu podrsku .... ha jos kad bi se odlucio na malo poliestera po unutrasnjosti (vrata, gepek, mozda malo i komandnu preradit) .... uh bio bi to sex sam taki .... pozzz

znam ja jos jednog "ludjaka" :icon_biggrin:
i to veceg garant :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

noke sinoc oko 9h navece sam prvi put vidio golfa uzivo, ide golf s prijeda (mocan u mraku) ja reko gledaj golfa, kad prodje skontam da je tvoj po crnim felgama, jos jednom svaka cast
 
Top