VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Po meni ovo ce biti extra, samo ne dole je nabiti, nego napraviti na braniku neku foru u stilu okvira ili nesto tako...ovako ko nakeljeno...pokusat cu nekako nakeljit na kompu kako sam zamislio da ne bi zamislili ovo pogresno ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

stefan je napisao(la):
skidaj to nemoj da nas razocaras, najbolje igleda skroz bez tablice ali murija zeza

izgleda na milicija ne bi trebala zezati ;)
tablica je izražena
propisane je veličine
;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

imas u skenderiji onu naljepnica - tablica tu zaljepis naprijed a ovu nazad i to ce bit perverzija
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Eh tu sam i ja trazio sinoc na kompu,nisam je nasao,extra ce izgledati ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

stefan je napisao(la):
noke evo jedna slicica kako to izgleda

pa ovako fakat izgleda :D ;)
samo sto su u njega tamni zmigavci, pa mozda je karambolka malo vise zatvorena, to je sve..
ovih dana ce se i maska farbati.. komplet okvir, cekam samo malo toplije vrijeme..

bas sinoc me neki momak pita gdje sam uradio tablicu, kae cucnula drama, u stvarnosti fkt bolje izgleda ;);)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

ma polako samo.

ps
slusa li tuba

f_logocarbonm_0c8ab24.png
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

na ovom izgleda dobro zato sam je i postavio
 
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Ups dugo nisam citao projekat...Vidim mnostvo izmjena...Maglenke su super legle...Sto se tice instalacije pazi se da se ne zapali...Kabal od 2,5 mm2 je potanak za maglenke te se pregrijava...Najbolje koristiti 6 mm2 zbog sigurnosti...Tablica jos uvijek nije dosla do izrazaja u zimskom rezimu, mislim da ce biti mnogo ljepse kad golf ode dolje...No ako se tebi svidja ostavi ju...Mada je meni ljepsa ona standardna...Pozdrav...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

emirEX_sa je napisao(la):
ma polako samo.

ps
slusa li tuba

f_logocarbonm_0c8ab24.png

slusa tuba, fkt extra :)

stefan je napisao(la):
na ovom izgleda dobro zato sam je i postavio

ma izgldat ce i na mom hahah ;)
roki_actros je napisao(la):
Ups dugo nisam citao projekat...Vidim mnostvo izmjena...Maglenke su super legle...Sto se tice instalacije pazi se da se ne zapali...Kabal od 2,5 mm2 je potanak za maglenke te se pregrijava...Najbolje koristiti 6 mm2 zbog sigurnosti...Tablica jos uvijek nije dosla do izrazaja u zimskom rezimu, mislim da ce biti mnogo ljepse kad golf ode dolje...No ako se tebi svidja ostavi ju...Mada je meni ljepsa ona standardna...Pozdrav...
pa eto.. radi se :)
ovaj kabal je mislim 6mm, nisam siguran, ugl mislim da je i vise nego dovoljan, koristen je vec kao instalacija maglenjaka, tako da je na neki nacin "provjeren" ..

i ja isto tako razmisljam, da ce biti bolje kad ga spustim..
 
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

ajd uslikaj ovih dana auto iz daljine da se sve vidi iz daleka prednji kraj sigurno je extra
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

MA noke samo naprijed sa ovim, extra ce da izgleda, german do kosti ;)
 
Top