VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Početnik
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

ma qme golf je predobar :D a sace ljeto brzo pa ga vracaj u full, mada ni zima nam nije tolko strasna :D pozz
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Default je napisao(la):
ma qme golf je predobar :D a sace ljeto brzo pa ga vracaj u full, mada ni zima nam nije tolko strasna :D pozz

da sam znao da ce ovak biti, nebi nista skidao je**m ti zimu

nego me onaj snijeg na pocetku prepao :D
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

ma zima truba prekjuche 11 stepeni vani bilo :D al ajd bolje sprijeciti nego lijeciti pametno si ti to sve odradio.
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Default je napisao(la):
ma zima truba prekjuche 11 stepeni vani bilo :D al ajd bolje sprijeciti nego lijeciti pametno si ti to sve odradio.

mah.. samo mi je zao sto sam ga digao, izgleda ko magare sad :D a sve ostalo je manje-vise bilo ok :)

kad cemo one felge chunirati ba :p
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

chuniracemo aBd polako bices obavjesten :) al eto bitno je da sam se odlucio koje cu :D sad u potragu :) bice nesto jbg. A neka si ga digo bolje zimi da je dignut, jer bog zna sigurno ce zapadat ba ovo je sve varka od onih odozgo :)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Default je napisao(la):
chuniracemo aBd polako bices obavjesten :) al eto bitno je da sam se odlucio koje cu :D sad u potragu :) bice nesto jbg. A neka si ga digo bolje zimi da je dignut, jer bog zna sigurno ce zapadat ba ovo je sve varka od onih odozgo :)

super ;) ;)

mah.. i to sto kazes, nikad ne znas sta ce pasti i kad :D, jos malo pa ce nam i pecene koke padati sa neba, samo polako :D ahha
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

golf ti je bezze, ja bi mu stavio 10000 plavih dioda i naljepnicu sa imenom djevojke...
;););)
 
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

dobar golf extra posebno mi se svidja sto je poput golfa G60 limited jer felge, znakovi crni i stopovi pola zatamljeni isto ko kod limiteda i boja je odlicna duboki branici dobili svoju pravu formu kad je auto spusten.

Golf bez greske.
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

GolFanatiCars je napisao(la):
dobar golf extra posebno mi se svidja sto je poput golfa G60 limited jer felge, znakovi crni i stopovi pola zatamljeni isto ko kod limiteda i boja je odlicna duboki branici dobili svoju pravu formu kad je auto spusten.

Golf bez greske.

hvala :)
jos ima da se stave fabricki plasticni branici,kao i obrve od g60, tako da ce tada ajmo reci imat potpuni izgled g60 sto se tice vani, naravno tu je jos par sitnica, tipa krovni spojler, amblem "wolfsburg edition" sa strane, koji je vec narucen, kao i detalji iz unutrasnjosti sa istim brendom..

i onda jos "samo" motor da se ubaci :icon_confused::lol:
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

predobar golf... maska je legla odlicno ne vjerujem da je mogla bolje ikako... ima jos par sitnica za odraditi, ali mislim da je to to :) svaka cast druze

Edit: javi mi se za onaj cd
 
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

cestitke za golf-a, odlican je ;)

mada je ljepsi bio sa duplim farovima :)
 
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Golf je mjera, nije kicast...A meni je mnogo ljepsi sada nego prije sa 4 fara...2 fara mu bolje leze...
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Sjo jes mi ovako neobican,mogu mislit kako je tek tebi :lol:
 
Top