VW Golf MK2 2.8 VR6 (Vanja)

VW Golf MK2 2.8 VR6 (Vanja)

Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

@MAREX

Ja da letim....?! xD Samo ti mozes letiti sto nemas nalju... Hahahhahaha :pPppPpP
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

kao sto sa vec rekao,premocan je,svidja mi se opasno,jos kad su tu ovako fine slike,onda je to pun pogodak,svaka vam cast,fino vi to biljezite;);)
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Evo koja slika i od mene... Kolega MAREX je to malo u "profesionalnijem" fazonu slikao, ja sam opustenije... xD

image4jz.jpg


image5z.jpg


image3cz.jpg


image2tq.jpg


image6k.jpg
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Sjajan golf, kod nas se kaže ko čaša. Lepši je bez obrve a što si masku ofarbao u crveno baš mu je dalo poseban šmek. Sve najbolje, pozz;)
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Predobar golf, maska je ovako mnogo bolja, a mislim da bi dobro doslo poliranje ovim ats-kama, inace ih obozavam na mk2 ;)
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Pa i ja sam ih u pocetku mislio polirati, ali se ne planiram nesto dugo zadrzavati na njima, tako da mi se ne ide u neke dodatne troskove, cekam neke parice pa ce BBS RM da legne... Ali ako se to nesto iskomplikuje i oduzi, za sigurno ce ove da se poliraju...
 
Početnik
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

odlican golf, brate...a i ove ATS mogu da se ispolirajuu perverzno, bez imalo muke...
 
Član
RE: VW Golf MK2 2.8 VR6 (ex 1.8 GTI) (Vanja)

Pozdrav narode, nije me odavno bilo na forumu, ali zato se malo radilo pa evo da podjelim sa vama...

Golfic je imao "transplataciju srca"... :D Sada je mjesto 1.8l 8v zauzeo svima dobro poznati 2.8l VR6 i ja sam vise nego zadovoljan... Hihihi...

Pored same masine, stavljeno je sve od trojke vr6... Naravno mjenjac, onda trapovi 5x100, prednje i zadnje kocnice, poluosovine, prednji most, instrument tabla, kompletna instalacija, kutija grijanja sa klimom, rezervoar sa pumpom i puuuuno puno toga jos...

Da ne duzim previse pricu evo tu su i neke od slika u toku radova i kad je zavrseno pa da vidite o cemu se radi...

image0022yz.jpg


image0026h.jpg


image0030t.jpg


image0032m.jpg


image0089.jpg


image0088.jpg


image0108o.jpg


image0109r.jpg


image0111t.jpg


image0110u.jpg


08122011039.jpg


Onda je doslo na red i prvo paljenje... Dooduse bez hladnjaka, bez spojenog auspuha, bez icega... :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-gXP3nhl7P0[/video]

Evo sad otprilike to ovako izgleda...

08122011039.jpg


image0213i.jpg


image0211a.jpg


image0210j.jpg


42258032770021233801217.jpg


Eto... Toliko za sada... Na autu ima jos sitnica da se zavrse, ali uglavnom ja sam zadovoljan dosadasnjim radom, pa cemo vidjeti sta ce poslije biti... :)
 
Top