VW Golf MK2 2.8 VR6 (Vanja)

VW Golf MK2 2.8 VR6 (Vanja)

Legend
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Strasan auto kolega, gledao sam ga i na piku..
Strahota
btw : koliko trosi ovaj vr ? :D
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Heheh... Hvala hvala...

Pa sta da ti kazem za potrosnju, ono, kao i za ostale, i za njega vazi ono zlatno pravilo "koliko stisnes toliko i trosi"... :) Ma da se ja drzim onog drugog pravila "Zivot je previse kratak da se trosi na ruzne zene i auta sto malo trose..." :D

Iskreno gradske, ajmo reci kombinovane (normalne + malo "gasanja"), trosi oko 15ak l, a sad ako ces bas divljati non stop sa njim trosice i 25 sigurno, a na otvorenom i sa finom voznjom uopste nije nesto veliki potrosac, moze ispod 8 da se spusti potrosnja... E sad to ti ja sve govorim, ali kod mene nije spojena lambda sonda, sto bi kad bi se spojilo dosta smanjilo potrosnju ja mislim...
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Prelijep, samo nemoj i ti BBS- ovke nabavit. Zasto svaki ih mora imat kao da su mi to neke felge. Sa tim 17- skama je prelijep..;)
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

kakvi bbs, prosao sam taj "film"... imao sam zelju bbs iskren da budem ali sad ove kad sam stavio, bbs mi nebi nikako dosle u obzir zbog velicine... a i rupa i promjera, dosta mi je prepravki i slicno...
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Nemoj BBS skoro svaki je sA BBS stavi celicare :D sala.... Svaka cast mogu mislit kad prođes cestom svi svrse na zvuk...Odlican Golf ;)
 
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

od predstavljanja golfa dalje nista nisam vidio do sad, jedan je od boljih golfova :cool: svaka cast :icon_smile:
sta drugo da ti kazem kad znas sta valja i to radis :icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

OOOOOOOO prelijep golf

Svaka ti cast na VR -u , navratis jednom u Sanu pa da me provozas :D :D:D:D
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Oo Vranjesuu i vi ste tu,a da fele su mu predobro sjela:cool: jos kad bi ofarbo srce u plavu :afion:...
tj. ovu boju
http://fodi.frubar.net/files/80192EEC-153B-B14F-9CE4-B1E195FB9444.jpg
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

saleee je napisao(la):
Oo Vranjesuu i vi ste tu,a da fele su mu predobro sjela:cool: jos kad bi ofarbo srce u plavu :afion:...
tj. ovu boju
http://fodi.frubar.net/files/80192EEC-153B-B14F-9CE4-B1E195FB9444.jpg
daj punisher ne pravi sprdnje od feluga. ti bi sad da mu ukenjas auto jer ga bolje natjunirao od tebe hahahahahahah. ne diraj bruda nista felge su perverzija samo porsche grb u na cepove i super sve 5
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Bato tisu,prije svega felama je potrebno farbanje tako da je na vanji da odluci kak ce farbati a ja samo predlazem...:icon_exclaim:
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

@Belmin1 hahahaha, sad ce ispasti da se prese***** ali cak su mi govorili "u jbt ja mislio ide vajper"... :D :p

@GolFanatiCars hvala... a trudim se, sta da ti kazem... hehehe...

@badboy nije frka, cim skupim 100-ju za gorivo da dodjem do sane... hahahahahah... :)

@scorpio tako je batooo, porsche logo mora ici samo da mi neko to odradi kako valja...

@saleee a sto im je potrebno farbanje feluge nigdje pipnute nisu, rajf bio malo losiji i onda ispoliran... al mozda padne farbanje kad dosade malo ovako, za sad su stvarno ok nista ne treba dirati sem ovoga sto je bato rekao...
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Dobro mu legle felge,opasan golf :cool:
mislim da sam ga vidio jednom ispred binga sa onim ats
 
Član
RE: VW Golf MK2 1.8 GTI (Vanja)

Moguce je, ali prosle godine samo... Od nove godine tacno nije vise na ATS... :icon_smile:
 
Top