VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

@renault_fan: Ma sve je ok, zamislisljam kako ti je bilo, ono iz cista mira u po raskresnice upozavanje ko s kruske :cool::cool::cool:, a i ja se nadam da ce biti ubrzo gotov kec

@.nOKe: I meni pomazete svi vi zajedno tako da je za sviju bolje da budemo slozni ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Wow, bas sam se nalistao i svega nagledao (u poz.smislu). Vidi se da je ulozeno dosta ljubavi, strpljena, vremena i novca u ovaj projekat. Ovo sto sam do sada vidio sve za 10, nekako mi toplo oko srca dok sam listao, citao i gledao fotke. Sve najbolje i puno srece!

PS: ostani strpljiv... ;)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ima tu jos curnica koje se vide :icon_rolleyes: nakon tolike pripreme nije bas lijepo vidjeti ruzno prespricano auto,al nadam se da ce sve bit OK ;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

hajde sta je bilo:icon_question: ja kontam hoce vlasnik da nas iznenadi slikama gotovog auta
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ma sve je ok, sad je super. posto je islo puno materijala ispod, podloga siva pa ova crveno roza, koja tamni sto vise ruku bacas, pa tek onda bezbojni, tako je baza povukla bezbojni i zamatirala ga. ko se razumije u boje konta sta govorim. onda je oslajfan sa 2500 pa naprasena crvena, tako da vise nema sta da povuce i vracen bezbojni i sad je mocno, sjaji se ko blesav.

a ako zelis da bezbojni bljesti moras ga "naliti" pa je tako malo kod prednjih vrata sletilo, ali to je nista curnica se odradi bez problema i nema sanse da kasnije nadjes gdje je bila. treba odraditi pripremu da ne talasa lim kad pogledas sa strane, to je belaj, a curnica je djecija igra vidjeces
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Boja ti je super ! Vjerujem da ces rijesiti i te male "curke" koje imas.
Ono sto mi se nikako ne svidja i sto, po mom misljenju, kvari citav ovaj projekt je to sto si prekitovao zlijebove za bocne lajsne i sastave zadnji vezni-stranice.
Trebao si ostaviti originalni izgled lima ;)
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

ma druze bice to super,lako se rjese opet curnice malo vodenog,malo poliranja pastom i nema je ;) ajd sa srecom i da sto prije to rjesis
 
Legend
RE: VW Golf mk1 by Jusin

debelo je naliveno,curnice su nikakav problem , ..... kad se uzme u obzir da je sive baze otislo 4kg , pa ove tinte mislim 2kg , na to bezbojnog 3-4kg "zna neir" tacno + na sve pomenute komponente harter i razrjedjivac :lol: .... ovo je sitnica koja je potpuno zanemariva i koja se rijesi za par minuta
jedva cekam da izletimo na cestu sa golfersima,....privodi se kraju ,sastavljanje je pocelo ;)
 
Administrator
RE: VW Golf mk1 by Jusin

enese zaduzen si za fotkanje... tako da ocekujemo slike, sad je najzanimljiviji dio:D:cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

esso_sa je napisao(la):
Boja ti je super ! Vjerujem da ces rijesiti i te male "curke" koje imas.
Ono sto mi se nikako ne svidja i sto, po mom misljenju, kvari citav ovaj projekt je to sto si prekitovao zlijebove za bocne lajsne i sastave zadnji vezni-stranice.
Trebao si ostaviti originalni izgled lima ;)

u potpunosti se slazem s essom jedina zamjerka mi je to inace kec ce prejako izgledati ali opet to je meni kiks ali eto... sretno dalje i jedva cekam gotovog
 
Top