VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

VW Golf mk1 by Jusin - Komentari projekta

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

bravo decki, fino fino, drago mi je kad cujem da se clanovi medjusobno pomazu
jedva cekam nove slike auta, da vidim dokle su dosli radovi:icon_smile:
 

IKO

Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

kad samo vidim kako sa gustom radis oko tog golfa ma poklonio bih ti i felge a ne samo cepove:lol: samo naprijed:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

drug svaka cast fakat jedva cekam da se to zavrsi a koliko znam onda dolazi enessov golf na redu
 
Legend
RE: VW Golf mk1 by Jusin

aBd ici ce

a kec ce da bude ... mogu reci sigurno jedan od naj boljih kod nas , da je samo jos te krom retrovizore naci,pa onda tek ...
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

I ja sam nestrpljiv oko toga svega, sad se trenutno zavrsavaju "smirglerski" radovi, pa treba doci na red tecni git, pa ponovo slajfanje i onda filer na cijelo auto, a onda je i kraj blizu....

a sto se tice ostalih dijelova koje imam u planu sve ce doci u svoje vrijeme kao npr retrovizori i ostalo, nesto je tesko pronaci, a nesto skupo, pa se ne moze nateci para..:icon_mad:

Samo vam jedno mogu garantovati, a to vec znaju oni koji su nesto tunirali, auto koje se tunira je rupa bez dna i pored toga neka vrsta droge ili zaraze ne znam kako da to opisem :cool:;)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

samo ti nemoj zurit, i na kraju kad budes mislio da si sve rijesio opet ce se naci neki trosak i tako, znas kako to ide, uvijek ce biti nekih ulaganja, zato pametno, a mi smo strpljivi, cekat cemo mi;);)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Droga, droga sa koje se veoma tesko skida kada se jednom proba =)

Cekaju se slikice =)
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

nije da se skida tesko nego se ne skida nikako
svaka cast extra vi to radite sretno u nastavku
 
Član
RE: VW Golf mk1 by Jusin

Hvala svima na prijedlozima i podrsci,... vazno je se izaslo iz onih "zemljanih radova":cool: sad se vec stvari lakse privode kraju,.,., nadam se :icon_eek:
 
RE: VW Golf mk1 by Jusin

:icon_eek::icon_eek::icon_eek: kako vec sada mocno izgleda :cool:
ja bih ga i takvog bio spreman voziti :icon_smile:

jedvaaa cekam kraj ;)
 
Administrator
RE: VW Golf mk1 by Jusin

brate kec je i sada perfektan...
svaka cast sto se radi sve u detalje i svakoj stvari se posvecuje maximalna paznja...

ovo mi je zelja jednog dana koja ce nadam se ispuniti...

puno srece u nastavku i ubrzo nas obraduj jos kojim slikama;)
 
Top