VW GOLF IV

VW GOLF IV

led

Član
HELL_BOY je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
HELL_BOY je napisao(la):
VW GOLF MK IV
Godina: 2003
Motor: TDI (110KS)
Presao: 181.234 km
Vlasnistvo:nije moj (al ga ja vozim)
Unutra: el. prozori, alarm, centralka, hudiny lock, tempomat, klima
Kako ga prepoznati: Ne radi mi desna pozicija i ne znam je promijeniti

hahah do jaja opis

bolji nego prijasnji :D


Solidna cetvorka ;)

fali jops nekih 30 slika :D
[/quote]

a sad me malo zezate, btw. drug meni se tvoja cetvorka jako sviđa jedino ne volim kad lakiraju felge kao sto si ti uradio ali eto tebi su fino ispale iako ja malo vise volim klasiku(silver) i tad su ti bile ljepše ;)
 
Član
zar je isao TDI 110 PS 2003 godine....

bili su TDI PD 74KW, 96KW i 110KW, i
66KW TDI onaj obicni... mislim da mu je kod ALH...
 
gaga je napisao(la):
zar je isao TDI 110 PS 2003 godine....

bili su TDI PD 74KW, 96KW i 110KW, i
66KW TDI onaj obicni... mislim da mu je kod ALH...

nek pogleda na staklima koja je godina, samo jedan broj stoji i to je godina , kod mene po prvoj registraciji i inace u saobracajnoj golf 94 godiste a ustvari je 93 po tvornici, dugo je stajao na lageru ili salonu

prije ce bit da je stariji i da mu tacho ko u u passata 3B
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
gaga je napisao(la):
zar je isao TDI 110 PS 2003 godine....

bili su TDI PD 74KW, 96KW i 110KW, i
66KW TDI onaj obicni... mislim da mu je kod ALH...

nek pogleda na staklima koja je godina, samo jedan broj stoji i to je godina , kod mene po prvoj registraciji i inace u saobracajnoj golf 94 godiste a ustvari je 93 po tvornici, dugo je stajao na lageru ili salonu

prije ce bit da je stariji i da mu tacho ko u u passata 3B

nema sanse da je stariji od 2001.... ;) i da je stajao na lagerima mogao je odstajat do sredine 2001.... ;)

mislim da nas ledeni prca... :D
 
gaga je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
gaga je napisao(la):
zar je isao TDI 110 PS 2003 godine....

bili su TDI PD 74KW, 96KW i 110KW, i
66KW TDI onaj obicni... mislim da mu je kod ALH...

nek pogleda na staklima koja je godina, samo jedan broj stoji i to je godina , kod mene po prvoj registraciji i inace u saobracajnoj golf 94 godiste a ustvari je 93 po tvornici, dugo je stajao na lageru ili salonu

prije ce bit da je stariji i da mu tacho ko u u passata 3B

nema sanse da je stariji od 2001.... ;) i da je stajao na lagerima mogao je odstajat do sredine 2001.... ;)

mislim da nas ledeni prca... :D


to je moguce prije nego ovo drugo ;)

a i mene interesuje kako 81 kw ako je 2003 a i tvoja ima mjesta
 

led

Član
GolFanatiCars je napisao(la):
gaga je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
gaga je napisao(la):
zar je isao TDI 110 PS 2003 godine....

bili su TDI PD 74KW, 96KW i 110KW, i
66KW TDI onaj obicni... mislim da mu je kod ALH...

nek pogleda na staklima koja je godina, samo jedan broj stoji i to je godina , kod mene po prvoj registraciji i inace u saobracajnoj golf 94 godiste a ustvari je 93 po tvornici, dugo je stajao na lageru ili salonu

prije ce bit da je stariji i da mu tacho ko u u passata 3B

nema sanse da je stariji od 2001.... ;) i da je stajao na lagerima mogao je odstajat do sredine 2001.... ;)

mislim da nas ledeni prca... :D


to je moguce prije nego ovo drugo ;)

a i mene interesuje kako 81 kw ako je 2003 a i tvoja ima mjesta

stanite ba vi to nesto u siframa, ne prca ledeni nikoga pise u saobracajnoj da ima 74 kw odnosno meni su rekli da autic ima 110 konja jel tako, mozel mi neko rec? a godina je sigurno 2003 sad mi vi recite sta i kako?

edit: jah, samo da znate TDI da je I crveno
 

led

Član
AnDel je napisao(la):
74kw ti je negdje oko 100konja manje-vise...110 sigurno nije...tako si trebao reci 74kw :)

E jarane steta, ispravio sam, ali mi je sad krivo ne znate koliko, mislio sam da je jaci barem za tih 10KS, al eto ostaje mi da kežem nešto poput Aristotela "Drago mi je tih 10 konja, ali mi je istina draža".
 
dobar je on i sa 74 kw;) nista se ne sikiraj budi siguran da ide ko sto si mislio sa ima 110ks;)
a 81kw=110 konja ;)

Sve u svemu exstra golf ;);)
 

led

Član
GolFanatiCars je napisao(la):
dobar je on i sa 74 kw;) nista se ne sikiraj budi siguran da ide ko sto si mislio sa ima 110ks;)
a 81kw=110 konja ;)

Sve u svemu exstra golf ;);)

Brate samo jedno pitanje ovaj chip tuning da li je to stetno za dizel motore jer sam cuo da mu dosta smanjuje vijek trajanja, za koliko konja otprilike je moguce pojacati performanse mog motora i inace ima li da neko dobro radi a da nije nesto preskupo, osim sm chip tunuga jer brate otkud mi 250 eura iako vjerujem da su oni prof. u svom poslu
 
Član
kao prvo eto imas moju TEMU GOLF BLACK MAGIC i kakvo stetno chipovanje kod srdjana :D moj drug svaki ti je dio potrosni tebi nes na autu moze crknuti sa i bez chipa..potrosni materijal su turbina lamela gume itd itd..! ja sam sa chipom zadovoljan i usput imam stopove za tebe LED DIODE pa ako si zainteresiran pm :D
 
Član
led je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
dobar je on i sa 74 kw;) nista se ne sikiraj budi siguran da ide ko sto si mislio sa ima 110ks;)
a 81kw=110 konja ;)

Sve u svemu exstra golf ;);)

Brate samo jedno pitanje ovaj chip tuning da li je to stetno za dizel motore jer sam cuo da mu dosta smanjuje vijek trajanja, za koliko konja otprilike je moguce pojacati performanse mog motora i inace ima li da neko dobro radi a da nije nesto preskupo, osim sm chip tunuga jer brate otkud mi 250 eura iako vjerujem da su oni prof. u svom poslu

ne steti ti chip nimalo motoru, samo redovan servis i ne previse u crveno.... :D
 

led

Član
Momci hvala vam puno na savjetima. Iznenađen sam koliko su članovi ovog foruma susretljivi, svaka čast
 
Top