VW Golf II GT special

VW Golf II GT special

Član
bebc99e9c1421a4efe5320e8675a8d4b.jpg
62b2f3d4b805155bbdfe3ec247e47762.jpg
6d890bb09c8b9fa8841cd761af0007cc.jpg

Kupljena sjedista od golfa 3 GTI, nisu u bas dobrom stanju pa ce ici na presvlacenje
 
Član
Nisam nikad bio ljubitelj linija na autu, ali ovom golfu pašu ja ih nebi skido! Imo sam Gt-a istog, imo je oko 400 000, na plinu bio 5-6 godina, nikad ništa mijenjano ispod haube osim servisa!!!
 
Član
Nisam nikad bio ljubitelj linija na autu, ali ovom golfu pašu ja ih nebi skido! Imo sam Gt-a istog, imo je oko 400 000, na plinu bio 5-6 godina, nikad ništa mijenjano ispod haube osim servisa!!!
Ovaj nema plin i nisam ni planirao, ne treba mu. I ovaj za sad sluzi odlicno, nadam se da ce tako i ostati. A sto se tice linija tu se dvoumim, ja bih da ih skinem ali dosta ljudi mi govori da ih ostavim pa ne znam sta da radim, inace ove natpise od vw club modrica sam skinuo na desnoj strani, ostalo je jos da skinem na lijevoj.
ma sjedista odlicna samo bubreg ovaj odradi i u koju kombinaciju ide presvlacenje..:)
Hvala druze. A i ja razmisljam kako da ih presvucem pa evo ko ima prijedlog neka pise. :)
 
Član
7d83063284178fc5e2ac6549a2665ae0.jpg
e6c92d1df29c3190781cde39ecf5f3a0.jpg

Prije par dana sam imao udes :-( ali sta je tu je.
Cekam zapisnik iz policije pa da dodju iz osiguranja zbog procjene stete pa rasklapanje do gole sasije :)
 
Član
Da popravljat cu ga
A sta je tu je, nadam se da ce posle sklapanja izgledati jos ljepse. ja sam prosao sa jednom ogrebotinom a brat sa 2-3 posjekotine, ostalim nista. Uglavnom sve se dobro zavrsilo
 
Član
Povuk'o krov...radije kupi drugog sa dobrom šasijom nego da peglaš ovu. Sad ima jeftinih dvojki koliko hoćeš, doduše pitanje koliko ima iole pristojnih.
 
Član
Jbg nek si dobro prosao ,a to se ne isplati raditi , nikad to to ence biti , i prije je bio mijenjan blatobran i ko zna sta jos..
 
Član
Necu ni peglati ovu, ide drugi krov i krak. Nasao bih ja drugu sasiju da ali tesko naci da nije propala od korozije, zato bih radije na ovu drugi krov i krak.
A auto sam kupio od covjeka kod kojeg je bilo 10 godina i on je prije 2-3 godine mijenjao blatobran, zakacio ga na lijevu stranu i mijenjao blatobran, zato druga boja
 
Član
Ouu steta ne znam isplatili se vracati ga na staro a da ga prodas i to je dodzaba..a za drugog ti treba opet kesa..sta je sa motorom..
 
Član
Ma sve znam druze, vidjet cu ako negdje nadjem dobru sasiju sa nasim papirima, ako ne nadjem onda cu mijenjati krak i krov na ovoj.
Sto se tice motora dobro je, pukao je nosac onaj iza sa desne strane i prednji, hladnjak je udario u razvodnu kapu pa je pukla i ona i ruka, stavljao sam drugu i upalio je, radi dobro.
 
Top