VW Golf II by wolfsburg edition

VW Golf II by wolfsburg edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
extra,nema na njoj nista vise rađe,ja bih samo trazio ravne poklopce:cool:
borbet%20a.jpg
 
ej ljudi hvala vam na komentarima..... Felge se mjenjaju definitivno.... najvjerojatnije idu BBS Rm
pod 9 cola nazad, naprid 8 lomim frajera ima 2 tjedna da mi ih proda samo neka zine koliko novaca
ja dajem...., gevinde sam narucio, u pod ide maksimalno........ unutrasnjost je uradjena extra samo mi fale edition sjedala ova su dobra al..... nije to to..... bit ce jos slika o svemu sta imam u njoj....

E imam jedno pitanje sada! Je li tko naruciva ista sa stranice TM Tuning, nemogu nikako da uspostavim
neki kontakt, sve sam od Wolfsburg Edition-a narucio, pinove za vrata, embleme za retrovizore, tepihe, rucicu mjenjača
lajsne za pragove...... ima dva mjeseca al nikako da mi na mail pošalju šta kako...... ili kad kliknem na VW šta stavim u košaricu nigdje mi ne prikaziva te artikle.... ako tko šta zna...... nek javi...
 
Član
golf ti je odlican prijatelju.
a za te sitnice sto ti trebaju bas je neki dan u oglasima na vwcc otvoren GB sa tm tuninga pa narucuj sta te volja nesto malo provizije cini mi se uzima ovaj sto narucuje.
 
Član
ma buraz on je wolfsburg edition i samim tim je napucan za 10, tih golfova nema za lijeka, to je najskuplji golf II koji je izašao, pravio se samo u jednoj fabrici, ja kao mali sanjao o njemu jbt :)
odličan GTI, da sam na tvom mijestu ja bih ga doveo do fabričkog stanja, nikakav divlji tuning
sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top