VW Golf i novi Ford Focus potukli Opel Astru

VW Golf i novi Ford Focus potukli Opel Astru

Član
ja imao sesticu kao sluzbeni auto,dobio je novu, i imala je extra opremu,ostavila na mene snazan utisak, extra dobar auto,ova koju sam ja vozio je imala profilisana sjedista i sve ostalo sto se moze dobiti u tom autu,odlicna je. Bio sam na prezentaciji nove Astre,koliko se sjecam bilo je tu jos nekih forumasa,lijepa jest,nema govora. Dobar auto,ne bi se ni protiv nje bunio,samo da mi je neko dadne:icon_biggrin::icon_biggrin:
steta sto mi oduzese sesticu dok sam radio,odma sam morao dati otkaz:lol::lol::lol:
rekli su mi da je steta da ja ovako mlad dobijem nov auto:lol::lol:
mamicu im:icon_mad::icon_mad:
 
Po meni je ovdje Golf najruzniji (moje misljenje)...Astra i nekako,a za focusa i nemam neko misljenje...
Kad bi mogao birati,ipak bi bio Golf...radi marke!:-D
 
Član
citam svasta i ne mogu da vjerujem :lol::lol::lol:
u cemu je caka lagati :icon_question: zasto bas ova tri - nema drugih modela u ponudi ove klase :icon_question: Smjesno :lol:
 
Član
Ovdje sve uobičajeno.

Astra: Ti držiš konstantu.

technoGeek: Golf je svaki put do sada bio pobjednik u njihovim usporedbama.
 
Član
Mrzi me sve da citam , ali za golfa mogu reci da mi je jednostavno nezanimljiv, fokus mi se svidja, a najvise astra(ako zanemarimo masu). Inace britanci uvek hvale i kupuju forda(ne znam zasto), po meni je ford djubre(ne svaki naravno). Golf mozda moze da pobedi u ukupnoj oceni, ali najvise zbog reputacije...
 
Član
Golf ce u svim testovima na svijetu biti najbolji jer ne mozes upaliti TV bez reklame DAS AUTO, propaganda cuda cini.
Za sebe moru reci da mi je dizajn bio presudan pri odabiru auta i zato vozim ovo sto vozim. Nisam sjedio, niti vozio se, niti u jednom od ova tri auta,ali da sebi biram bilo bi

1. Focus (jer je agresivan)
2. Astra (jer je lijepa)
3. Golf (jer je dosadan,iako ljepsi od petice)
 
Član
sjedio sam u novijem focusu 09 godiste, to je auto siromasno do bola, po nekom mom ukusu naravno.. ja ga nikad nebi vozio, ali to sam samo ja... a za golfa vozio sam se u 2.0 tdi highline, uglavnom koliko opreme, to je bolji dozivljaj auta..
 
Član
Astrica me je odusevila enterijerom, golf mi je dobar al otac moj da ga kupi sebi, izgleda mi previse penzionerski... ford nisam ga vidio dosad nigdje ev sad na slikama pravo mi je pobezveze... iskreno ne bi kupio nijednog :) :) :)
 
Član
sjedio u golfu,vozio astru...golf tuga i cemer u odnosu na astru...fokija nisam imao priliku razgledat
 
Član
dumpors je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
harach je napisao(la):
Golf ba najbolji ovdje, mozete vi pricati sta hocete:123:

Baš opširan odgovor, a ne subjektivno mišljenje.;)

:D
Takvih gledista je najvise, radi njih su reklame i stvorene :cool:

e hvala, evo sad ste me prosvijetlili, golf je smece, ovdje je ovaj ford najbolji..kako to prije nisam uvidjao..jos jednom hvala sto ste me "izveli" iz tame...
 
Top