VW Golf 6

VW Golf 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kupili smo auto u februaru.Motor je u njoj 2.0 tdi 140 konja.Ide solidno,po satu smo je vozili oko 225,ali sat laze.Za sad nismo imali nikakvih problema.
Opreme ima dosta,sve ono sto je potrebno.Presla je oko 30000 za sad,znaci servis bi trebao biti za koji dan.Felge ce ici u proljece neke 17 ili 18,chip mozda(abt),unutra cemo siti navlake po kalupu za siceve i na vrata,kozu crnu.Auto bih preporucio svima,dosta je kvalitetno,sluzi nam i kao džip i za puta,ali nista se jos nije rasklimalo.


Mozda se neki koji su iz bihaca sjecaju ove crvene trojke gti.Auto je 150ks i vise,posto je nesto kemijano po motoru.Opreme je imala dosta,sportski sicevi,automatska klima,daljinsko tvornicko.....Krajnja je bila 240km/H i kazaljka je prelazila jos,negdje oko 250 na satu je isla.I dan danas zalimo za njom.Sad je kupio neki hodža,stavio amortizere od obicne trojke,uruznio auto,sevap za kilovati.Godiste je bila 1997-mo.Kod nas je dosla u maju 2005-te sa oko 84000km,do pocetka septembra 2007-me imala je oko 230000km,u tih 150000km redovno ulje naravno mjenjali smo,kocnice,senzor abs-a i sijalice eto to se samo pokvarilo u toliko km.
 
Drug golf 6ak ti je dobar a 3ica ti je bila odlicna, necu sad da ti stajem na muku a vjerujem da patis za golfom, definitvno moje jedino auto koje bi volio imat je jedan takav GTI. A o motoru da ne pricam ABF 2.0 16V:cool::cool:

Blago ti se pa si ocefio jednog super sportasa;)
 
Član
Abd za koju godinu cu kupiti ponovo,pa naturpijati malo,ali obavezno ovu boju i sa ovakvom opremom.Moram naci jos slika od nje.Auta mi je toliko zao da mi od 2-gog dana nakon prodaje stoji n pozadini ona,kad mjenjam sistem na komp,prvo sto uradim kad upalim nadjem sliku i postavim.
 
Vjerujem ti drug ;)
ko ne bi zalio, ajd ako imas slika postavi da imam sta gledat.:cool::cool::cool: i da stavim na desktop.

Predpostavljam da si vozio golfa u svakoj brzini kolko je moguce i da drugom brzinom ide 130 KM/hjednu noc opazim j sa jaranom golfa kad onaj sjajni natpis na masci GTI reko prijatelju de reko da vidimo ovog gti-ja i stisnu jaran cetvorku ide 4 120 a cetvorka DI crveno 6 brzina, kad pretice nas GTI i presalta ga u trecu kad povuce ispali ga, mi sa momkom na pice kad kaze vidis onaj crveni amblem ispod stopa kaze original je a ono 16V reko ne moras vise nista pricat.
 
Član
komentarisao sam skodu,mogu i golfa sad,definitivno imas fin vozni park,sestica je predobra,da nisi spomenuo tricu sad ti ne bi nista pisao,vjeruj mi da bi volio da vidim kakva je tacno bila,slike unutrasnjosti i sve ostalo,kako si rekao zvjerka je prava,to je auto koje se meni najvise svidja,pored svih novih,trica ostaje trica,,najbolje VW auto ikad;);)
 
ArminM je napisao(la):
komentarisao sam skodu,mogu i golfa sad,definitivno imas fin vozni park,sestica je predobra,da nisi spomenuo tricu sad ti ne bi nista pisao,vjeruj mi da bi volio da vidim kakva je tacno bila,slike unutrasnjosti i sve ostalo,kako si rekao zvjerka je prava,to je auto koje se meni najvise svidja,pored svih novih,trica ostaje trica,,najbolje VW auto ikad;);)

Potpis;)
 
Član
3-CA brzina ide 160-165 zavisi od guma a 4-tom215.Auto je za svaku pohvalu,sestica je nula prema trici.Meni je cak ljepsa trica bila,i zbog boje a brate i kad dam gas da se ne sekiram hoce li me preci neki punto ili fiesta.
Evo slika malo
Na motoru nikad nisam vidio kapi ulja,samo prasine.



Nikad ne prezaljena:icon_cry:
Sad je nebi kupio ponovo jer je to hodža zapustio,a uvijek govori kako treba biti cisto,pa kako ne ocistis auto jednom u 15 dana bar.Kod mene kad je bila,nikad trunke prasine na njoj,poliranje redovno...
 
Član
svaka cast za ovu tricu,vidi se da joj je motor bombona,steta sto si je prodao takvom covjeku,koji to ne zna cijenit
 
Super Moderator
@ArminM
druze kad je prodaja u pitanju boli te briga kome ces prodat samo daj pare :D
i ja sam onog A4 prodo ovde jednom liku on sva auta skrsi... i ovog ce, zao mi je al i ebe mi se dobio sam svoje za njeg :D

Sta reci za golf 6
meni se svidja i bolji je od petice pa moze pricat ko sta hoce ;)
ako budes chip radio isplatnije ti je kod nas u SM-u uradit nego ABT ;)
 
Član
Ma nisam njemu direktno prodao,mjenjao za a4 noviji ovaj.Ogadio mi se audi,svako malo kvar.

Vidjecemo jos.Moram vidjeti u servisu sa kojim chipom ne gubim garanciju,jer mi je onaj jedan rekoa da imaju odredjene marke sa kojima ne gubis garanciju
 

MTR

Član
6 ko 6 , dobar , ali brate kako ga to koristite ko djipa ??? Ne kontam :icon_question::lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
6 ko 6 , dobar , ali brate kako ga to koristite ko djipa ??? Ne kontam :icon_question::lol:
Jbg,sad snijeg on se probija prema vikendici,ljeti sumski putevi,on ide...

OggyBoy je napisao(la):
Svaka cast, druze! Fin vozni park trenutno, a i istorijat automobila zanimljiv! :cool:

Bilo je auta jos ihaha,to je samo sto se ja sjecam.
 
Član
jel nesto nije u redu sa slikama ja samo vidim 1 sliku unutrasnjosti... Sto kazes solidan motor? JA sam se vozio sa jaranom u sestici 2.0 140 u tiguanu imam 2.0 170 tdi-a, to su auta koja idu ko rakete, u petici 1.9 chipan u SM-u.. Sto se tice chipa on se ne moze otkriti to ti ja garantujem :p moze se otkrit preko dyna, to je moje misljenje ali nek ti kaze Srle sto drzi SM, nemoj ziv bio ko dzip da ga koristis hahaha :D uglavnom prava odluka za motor, malo trosi a kad treba povuc zna i te kako, sa chipom ces dobit potpuno novi auto to ti garantujem, a koji si a4 vozio pa se toliko kvario, zar nebi trebalo da su audii kvalitetniji od vw-a?
Sto se tice chipa servis ce ti uzet 500,600 eur plus neces skoro pa nista dobit na snazi, jer oni rade copy paste, ljudi koji tamo rade se uopce ne razumiju u to, vec on dobije mapu copy paste na tvoj auto i pici... Ovaj momak sto to radi daleko je najiskusniji u bih, ima dyno jedini u bih, chipovao je sigurno dosta takvih motora, plus sto te on pita sta zelis, pocetna krajnja, medjuubrzanje... Vecinu tih mapa sto servis nudi, ljudi su dolazili kod njega da provjeravaju i da mjenjaju to,ali eto tvoje pare tvoja odluka to je samo moj prijedlog, pozz
i cuvaj auto ;)
 
Član
Kao reketa ide,to je.Chip kad bi stavio,isao bi onda tek ludo.Za chip cemo vidjeti do proljeca,jer smo planirali prvo u skodu.Za sad smo zadovoljni snagom oba auta.
Stavim jos slika,neznam sta je sa ovm slikama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top