VW Corrado G60 ex 1.8 16V

VW Corrado G60 ex 1.8 16V

Član
Kuči imam tri maske i tri volane dva su original a jedan je momo, samo taj volan koji imam sad unutra je od modela VR6 i ima kožu kao novu a onaj drugi original je isti kao u passatu 53i ;) ako malo bolje pogledaš drvena garaža odpozada je na svim slikama. I neznam šta bi se bilo kurčio se 20godina starim avtom kad sam imao od X5 pa do A4cabrio. A sa njim se vako i onako nevozim. Imam drugi daily car. Maska ne paše jer ima moja vezna stena dva utora za masku, a masku koju sam kupio ima tri jer je od modificiranog corrado i tako sam morao da nadzem zamenu jer sam tu koju sam dobio sa avtom prodao a lip ostavio. A slika sa Ce ljlskim tablicama je od prošlog vlastnika. A tu su još slike prošlog vlastnika http://www.mojalbum.com/soultaker/corrado-16v
 
Član
cuneri e jeste nepovjerljivi,,samo bi se detektiva igrali,pustite covjeka,da laze laze za sebe,ha ya. A ocigledno je da ne laze,nije valjda lud da pravi onolike opise radova i svega;);)
premocan corrado,svaka cast,samo naprijed;);)
 
Svka cast na postu sve fino receno a ne samo nagadjanja od drugih "kako ovo kako ono"

Sve pohvale za auto ;) odlican posao sto se vidi iz prilozenog od slika na ovom linku:icon_biggrin:

POzzz;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Svka cast na postu sve fino receno a ne samo nagadjanja od drugih "kako ovo kako ono"

Sve pohvale za auto ;) odlican posao sto se vidi iz prilozenog od slika na ovom linku:icon_biggrin:

POzzz;)

Gradivo oko motora fali jer ga nisam ja montirao i avto je bio iz Ljubljane 100km haman kod italije pa se nisam mogao voziti svaki dan tamo:icon_confused:
 
Član
svaka cast na autu auto je extra
samo mi se ne svidja maska prva bez znaka je bila najljepsa
to je samo moje misljenje
 
Član
Kad sam več sve dao od G60 nabavio sam i satove od G60 i napravio kolekciju. Sad imam unutra od 1.8 16V koji ima 8000obr/min a treba da ima 7000obr/min i MFA je drukčije nastavit za potrošnju jer mi sad avto pije 0.2l/100km :icon_rolleyes:
corrado-foto_10853529_17402481_18310861.jpg

Lijevi je od Corrada 93 godište sa elektronskim brojačem km i to mi je sad previše posla da montiram jer mi fali kablovi do njega iz menjača. A iz ebaya mi stigao original G60 na sajlu do 90 godišta
corrado-foto_10853529_17402481_18327447.jpg

Svjetla koja su mi stigla sa ebaya imala su čitave nosače al zato slabije staklo i parabole i ponoči i po kiši nisam ništa vidjeo. Zato sam sa starih svjetala koja su imala polomite nosače, skinuo staklo i parabole i premontirao jih na ta svjetla sa čitavim nosačima. I rezultat nova svjetla:icon_smile:
corrado-foto_10853529_17402481_18327442.jpg

corrado-foto_10853529_17402481_18327439.jpg

corrado-foto_10853529_17402481_18327434.jpg
 
Član
Sad samo treba nači vreme da se to još ugradi, sutra je bilo u planu da se auspuh do kraja naprava , da se odpravi pustanje na dvi strane. Al izgleda da neče iči jer pada snjeg ko lud a ja nemam zimskih guma za njega
 
Top