VW Corrado G60 ex 1.8 16V

VW Corrado G60 ex 1.8 16V

Član
prelijep corrado kolega.. imam ti ja felge za njega koje ce ga otvoriti i bit ce auto prava pojava na cesti, znam da je i ovako ali bit ce jos veca.. ako si zainteresovan javi se na PP.. poz
 
Član
Jel se meni priviđa ili su na svakoj slici druge tablice na autu :icon_confused:????

Stavio orginalni volan pa kakav je sad ovo :icon_confused:????

Nešto meni ovdje smrdi :icon_confused:
 
Član
predivan autic, origigi !!!;)
sto se tice tablica, nisam siguran, ali mislim da su one prve nesto kao *probne* ili sta vec !!!
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Jel se meni priviđa ili su na svakoj slici druge tablice na autu :icon_confused:????

Stavio orginalni volan pa kakav je sad ovo :icon_confused:????

Nešto meni ovdje smrdi :icon_confused:

tri vrste volana troje tablice i dvije boje auta :D
 
Početnik
a ja pakosti na ovom forumu majko mila...prvo su tablice CE-celje(vjerovatno od predhodnog vlasnika) pa su onda probne tablice iz LJ-ljubljane jer je vlasnik vjerovatno u ljubljanskom okrugu,pa onda prave LJub.tablice..a auto je vjerovatno kupljeno iz Celja i okolice..sto je i logicno

a sto se tice volana,pa zar je to toliko tesko promjeniti...

a corrado je fin,nek te sluzi i da uspijesu svojim nakanama..svaka cast
 
Član
Meni je auto premocno. Kada bi se biralo izmedju 5 Golfa i njega uzeo bi Corrada definitivno. Svaka ti cast samo nastavi...
 
Član
Lija je napisao(la):
a ja pakosti na ovom forumu majko mila...prvo su tablice CE-celje(vjerovatno od predhodnog vlasnika) pa su onda probne tablice iz LJ-ljubljane jer je vlasnik vjerovatno u ljubljanskom okrugu,pa onda prave LJub.tablice..a auto je vjerovatno kupljeno iz Celja i okolice..sto je i logicno

a sto se tice volana,pa zar je to toliko tesko promjeniti...

a corrado je fin,nek te sluzi i da uspijesu svojim nakanama..svaka cast

Naravno, na jednoj slici američki Corrado, pa europski, pa jedne felge pa druge pa treće ma daj :icon_eek:
 
slika na kojoj je americki korado je stavjena zbog felgi koje je poslao na obnovu model fečgi ispod te slike je model koji je trazio i hoce kupit

Table i volan nisu neko mudro slovo da bi nekog bunilo da je drugo auto to je malo posla za zamijenit
:icon_exclaim:

Pravo dobar primjerak corrada ;)
 
Član
riky123 je napisao(la):
Mašina je več unutra :icon_smile: samo još struja trebao bi danas da upali:cool:
corrado-foto_10853529_17402481_18249752.jpg

corrado-foto_10853529_17402481_18249753.jpg

GolFanatiCars je napisao(la):
slika na kojoj je americki korado je stavjena zbog felgi koje je poslao na obnovu model fečgi ispod te slike je model koji je trazio i hoce kupit

Tablie i volan nisu neko mudro slovo da bi nekog bunilo da je drugo auto to je malo posla za zamijenit
:icon_exclaim:

Pravo dobar primjerak corrada ;)

Eh sad pogledaj masku prednju! Nije mi jasno nikako! Ali ne zelim optuzivati ali je i meni sumnjivo! :icon_question:
 
GolFanatiCars je napisao(la):
slika na kojoj je americki korado je stavjena zbog felgi koje je poslao na obnovu model fečgi ispod te slike je model koji je trazio i hoce kupit

Tablie i volan nisu neko mudro slovo da bi nekog bunilo da je drugo auto to je malo posla za zamijenit
:icon_exclaim:

Pravo dobar primjerak corrada ;)

[/quote]
Eh sad pogledaj masku prednju! Nije mi jasno nikako! Ali ne zelim optuzivati ali je i meni sumnjivo! :icon_question:
[/quote]

Upravu si i ti sta da kazem nego da je stara verzija corrada jer je tvornica 1.8 16V i diskovi su 4x100 i ta sa slika maska sto je nekako bijela je njegova original vjerovatno a nek vlasnik kaze kako i sta
 
Top