VW CADDY 1991g.

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

VW CADDY 1991g.

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
G

GoPlay

Koliko je tesko? (znam da se sva da uraditi ali vise bi mi pasalo saraf na saraf) ili uz neke sitne prepravke staviti jaci motor u vw caddy 1990g. npr od golfa 2 ili golfa 3. isto tako koliko je komplikovano i da li je izvodljivo staviti mu diskove mjesto dobosa na zadnjim kocnicama... i jos neke sitne prepravke ... staviti prednju masku sa farovima od G2 i tako te stvari... Svidja mi se pick up VW pa da vidim isplati li se upustati u to.

http://farm3.static.flickr.com/2660/3861027410_63687a322d_o.jpg

http://pics.sr4000.com/picsbig/1166228406-5370/Volkswagen-Caddy--230318.jpg
 
Član
evo drug teme sa jednim od najljepsih caddy-a koje sam vidio,ne znam moze li ti sta pomoci..

http://www.bhtuning.com/vw-caddy-g60-turbo-t-4849.html
 
Član
Sve ti pase saraf na saraf, a sto bi stavljao masku od golfa mk2 kad mozes narucit masku za keca u fazonu kao na mk2 ;)
 
Član
i meni se svidja ideja projekat caddy mk1 jer su pravo rijetki kod nas, samo sto bi to islo exterijer old school a enterijer malo modernije i neke opreme
 
G

GoPlay

treba samo vidjeti isplati li se raditi to ili uzeti novije/polovno vozilo :)
 
Član
GoPlay je napisao(la):
treba samo vidjeti isplati li se raditi to ili uzeti novije/polovno vozilo :)

nema tu isplati li se, naravno da se ne isplati
nikad neces marke izvuci to dodatno sto si ulozio u auto, to je samo cejf u pitanju nista drugo
 
G

GoPlay

s1ck je napisao(la):
GoPlay je napisao(la):
treba samo vidjeti isplati li se raditi to ili uzeti novije/polovno vozilo :)

nema tu isplati li se, naravno da se ne isplati
nikad neces marke izvuci to dodatno sto si ulozio u auto, to je samo cejf u pitanju nista drugo

ma da , znam to , al opet kontam .. ok ulozis 10k ... bolje onda uzeti neko auto novijih godina neg cejfiti non stop ... XD
sve vrijeme visiti ispod haube i tockova... XD
Naravno ako ti u

s1ck je napisao(la):
GoPlay je napisao(la):
treba samo vidjeti isplati li se raditi to ili uzeti novije/polovno vozilo :)

nema tu isplati li se, naravno da se ne isplati
nikad neces marke izvuci to dodatno sto si ulozio u auto, to je samo cejf u pitanju nista drugo

ma da , znam to , al opet kontam .. ok ulozis 10k ... bolje onda uzeti neko auto novijih godina neg cejfiti non stop ... XD
sve vrijeme visiti ispod haube i tockova... XD
Naravno ako ti ulozist lovu pa to traje onda je ok ...
 
G

GoPlay

Dino je napisao(la):
Micko mani se corava posla i fataj se kamere, sad ce dijaspora da se zeni :D

znas da ne radim ne ozbiljne stvari... xD svadbe, dzenaze, rodjendani.. hvala ne xD
 
Član
drug onda se odluci ili volis to ili ne volis nema izmedju, realno ja prvi da imam mogucnosti to mi je zelja mk1 caddy jer je rijetkost prava...
 
G

GoPlay

s1ck je napisao(la):
drug onda se odluci ili volis to ili ne volis nema izmedju, realno ja prvi da imam mogucnosti to mi je zelja mk1 caddy jer je rijetkost prava...

kako bi prosao on u Sarajevu bez garaze??? :icon_cry:
 
Top