VW Buba (Beetle)

VW Buba (Beetle)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
ovo kad te boli glava,,malo da sjednes,da se razdrmas,ne vidim funkciju onih kutija stvarno,,iza sjedista odma,,po meni bezveze:)nepotrebno

nije vise tako,to je bilo samo neko vrijeme cisto da se proba,sad je sve fino slozeno i zadnja klupa je u funkciji.....

;)
 
Član
marko_v je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ovo kad te boli glava,,malo da sjednes,da se razdrmas,ne vidim funkciju onih kutija stvarno,,iza sjedista odma,,po meni bezveze:)nepotrebno

nije vise tako,to je bilo samo neko vrijeme cisto da se proba,sad je sve fino slozeno i zadnja klupa je u funkciji.....

;)

e to je onda ok,ono bas nije valjalo,,jest naredano zvucnika,vjerujem da lupa,al pretjerano:):),,,sve u svemu fina buba,lijepo je vidjet auto koje je staro koliko je staro,(damama se godine ne otkrivaju):):),da se tako dobro drzi
 
Član
evo i vlasnik malo da se javi nije ga dugo bilo(jbg malo skola i tak to)

Bubica se fino jos uvijek drzi ali samo jos malo da se muzika sredi i jos koji nedostatak na interijeru ali slike ce da budu ubrzo, trenutno nisma u mogucnosti dda je slikam i sve to ali mozda do kraja vikenda da bude jos koja slikica vrijedna kommentara...:lol:

Dva Pioneer se fino drze jos samo da se urade male modifikacije na pojacalu i onda ima sv da bude ok :icon_smile:
 
Član
Nadam se cu jos za koji dan da stavim jos slika, da se vidi kako je sada sve uradjeno.
Nadam se da samo opet necu nesto da pretjeram na autu... heheeheheh:lol:
nije lose, za sada sutra slikice.
 
Član
meni ne dozvoljavaju da pridjem sa " malom " brusilicom da uradim par brzih poteza znas kakve modifikacije bi mogle da se izvedu... :icon_twisted:
 
Član
sve je to ok samo da se nadje vremena sada pored skole... ubi me skola...
ali do kraja dana malo novijih slika...
 
Član
buba zahtijeva puno ljubavi to je specijalan auto.nedavno sam prodao svoju 67 godiste,stariji model.al jbg skupa je za spustit mamicu joj treba potrosit 500-600 eura za novi most i adjustere,te kugle i ostalo.al ne daj se.bubica je ipak pojava u gradu kad je vidis.poznam jednog covijeka,zivi blizu Šibenika,ima otpad od 70-tak buba,pa ako ti bude sta trebalo bit cu od pomoći,slobodno se javi
 
Član
e druze pa hvala ti svakako...
dobro je znati gdje ima sta da se nadje...
da budem iskren planirao sam sve sto budem mogao naci i kupiti novo(tj koliko budem imao para)...
do sada sam sve dobavljao i BG novo iz jedne prodavnice dijelova samo za bubu ali imao sam malo
problema posto je ova moja automatik morao sam neke dijelove posebno da trazim za nju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top