VW BORA TDI

VW BORA TDI

Član
Eh kao sto obecah evo da ubacim i koju sliku sjedista meni se iskreno ova crvena ciza ama nikako ne svidja zato ide na farbanje ili cu promijeniti sjedista skroz ugl nesto ce se raditi ;)

20150105_150923.jpg 20150105_150933.jpg
 
Malo previse crvenila...Da je uza linija ili da su samo npr konci provuceni crveni kao u gti sjedistima bilo bi bolje...steta a dobro su uradjena sjedista samo et ova ciza malo pretjerano...
 
Član
Ma majstor je ukakio stvar ja j drug odnijeli dva seta recaro siceva i on uradio njegova kako treba a za moje rekak kao niszm mogao dva seta isto raditi morao sam nesto promijeniti i jbg ....
 
Super Moderator
Cuj nije mogo dva seta isto uradit. pa ja za svoje pare hocu da mi se uradi kako ja hocu a ne kako on hoce :hungover:

steta prodati ova sjedista, cini mi se da imaju ovaj dio ispod koljena sto se izvlaci? sretno dalje, nije ni ovako lose nimalo :)
 
Haha cuj nisam mogao uradiit dva ista seta ... Pa valjda se placas za rad a ne za promjene bez pitanja ....
Dobra su sjedista pokusaj ih samo drugacije odradit bolj nego prodati ....
 
Član
Predobra bora druze , jako lijepo je sredjujes . I bas kao sto si i sam rekao da se vratis na OEM . Za sjedala sam ti pisao na piku jako kulturno izgledaju ,mada ove cize su stvarno malo poruzne .
Nego gdje su ti sada farovi sa lecama ,vidim da si vratio opet obicne
 
Top