VW BORA TDI

VW BORA TDI

Legend
Sve je to stvar ukusa, meni se "lepeze" apsolutno ne svidjaju i jako rijetko ih vidjam na jako lijepo sredjenim autima.. vjerovatno je i to jedan od razloga ..
Replike ne bih stavio ni na kolica, polirao sam ih par i znam dobro o cemu pricam, ta felga se pri udaru deformise u srcu a ne u krakovima, da ljudi znaju na cemu voze sami bi se zapitali koliko je to sigurno.. O kvalitetu aluminija (postojanosti poliranih povrsina) ne treba ni da pricam.. Ugl NO za replike u svakom slucaju..
 
Član
u svakom slucaju Noke slozit cu se sa tobom i ostaviti ove RS-ove felge a na proljece ce biti ili u crvenoj ili nekoj plavoj svjetlijoj boji...
 
Super Moderator
pa i nebih se slozio da su bolje od lepeze, da ih ima na svakom koraku to si u pravu, ali onda treba da se zapitas koje su onda "kultne" ako su toliko popularne, i jos jedna stvar, haj mi objasni kakve ima veze ako su replika sto se tice izgleda iste su kao i original

kolega onda ti dobro ne razumijes rijec kultne, a to lepeze sigurno nisu
 
Član
nesto malo novih slikica :D
WP_20131120_07_23_26_Pro[1].jpg
 
Član
bit ce toga jos, preko zime se felge opet r<de najvjerojatnije ili tornado red ili baby blue vidjet cemo od te dvije boje koja ce ici
:D
 
Top