VW bora problem

VW bora problem

Član
imam problem sa borom
nije imao daljinsko kljucanje kad sam ga kupio,i uzeo sam daljinsko(kinesko) i postavio i sve radi al sam u onaj daljinski (skakavac)ugradio svoj kljuc i sad nece auto da mi upali s tim kljucem
upali pola sekunde i ugasi se odma i blinka lampica od kljuca

predpostavljam da je kljuc kodiran,jel se moze to sad kako ponistit?
 
Član
na originalnom kljucu treba biti transponder(kod) to je u obliku crne kockice(barem kod peugeot) nebi trebalo bit neke velike razlike, probaj taj djelic prebacit u tog kineza pa probaj..

tb38.jpg


ovako bi trebalo izgledati
 
Član
Jbg pokuso sam izvadit ovaj djavo iz orginal kljuca i raspo se(nisam ni znao sta je,nego iz znatizelje)

imal ko da je radio ovo na vw da nerazje*em jos jedan kljuc bezveze
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ee ako si ga razbio jebo si ježa u sred leđa ;)

kaze da ima jos jedan rezervni... a sta npr. da i ovaj drugi "razvali" sta bi onda morao mijenjati :icon_question:

dobro si rekao sta ako zajebem sve :D ili ako nemognem ubacit u kineza,sta onda radit
mozel se to kako na dijagnostiic ponistit
da mi netrazi kod uopste
 
Član
ako polomis sve onda ide novo kodiranje ključa, koje se radi pomoću kod kartice ili plastičnog kod kljuca koji treba da bude uz svako kupljeno auto ...
nego lagano ,princetom ako treba, a ne treba, izvadis kod i premjestis ga u kineza, nije to neko mudro slovo samo pazi da ti kod ne ispadne i da se razbije,jer kako se sjecam on je kod VW staklen ;)
 
Član
boleM je napisao(la):
imam plasticni kljuc
a sutra cu prebacit u kineza taj kod
a jeste stakleni

kod u kineza stavi al sto blize de bude gore kljuca da bi bolja veza bila kad stavis ključ u bravu, znaci nemoj smao ubacit onako bezveze kod, gore npr,gdje se kacaju privjesci.

i još nesto, kad upalis auto i on se ugasi kroz sekundu, tad na bordu,ako ga imas, dobit ces ovakvu poruku

vw-immobilizer.jpg


ako tri put zaredom tu poruku dobijes, znaci tri puta da pokusas auto upalit i on se tri puta ugasi nakon jedne skunde ( zna nekad proc i vise sekundi ) tad u nekim slucajevima bosh brava salje poruku elektronici motora, i onda si napravio vise od 3 sata posla nekom dobrom električaru koji ima dobru dijagnostiku
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
boleM je napisao(la):
imam plasticni kljuc
a sutra cu prebacit u kineza taj kod
a jeste stakleni

kod u kineza stavi al sto blize de bude gore kljuca da bi bolja veza bila kad stavis ključ u bravu, znaci nemoj smao ubacit onako bezveze kod, gore npr,gdje se kacaju privjesci.

i još nesto, kad upalis auto i on se ugasi kroz sekundu, tad na bordu,ako ga imas, dobit ces ovakvu poruku

vw-immobilizer.jpg


ako tri put zaredom tu poruku dobijes, znaci tri puta da pokusas auto upalit i on se tri puta ugasi nakon jedne skunde ( zna nekad proc i vise sekundi ) tad u nekim slucajevima bosh brava salje poruku elektronici motora, i onda si napravio vise od 3 sata posla nekom dobrom električaru koji ima dobru dijagnostiku

nemam board kompijuter
probat cu sutra i viidicu sta ce bit
znam samo da mi ova lampica blinka sto je na slici uvecana
 
Top