VW Bora 2.3 V5 Highline

VW Bora 2.3 V5 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

kad vidim tvoje auto dobijem moral da zivim :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

drug auto ti je brutalno..nesmijem ga vise ni gledat .zaljubicu se u njega ;);)
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

e jaro dobro si je skocko.bora baš i nije neka osnova za tuning.meni je malko gadna i dosadna.izvukao si maksimum iz nje.nediraj više ništa.najteže je stati.ja bi malo smanjio tu roru,stavio manju dvostruku. aj daj pošalji nama garibima iz bosne koji franak za goriva:lol::lol::lol:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

ZELA GTI je napisao(la):
e jaro dobro si je skocko.bora baš i nije neka osnova za tuning.meni je malko gadna i dosadna.izvukao si maksimum iz nje.nediraj više ništa.najteže je stati.ja bi malo smanjio tu roru,stavio manju dvostruku. aj daj pošalji nama garibima iz bosne koji franak za goriva:lol::lol::lol:

hehehe upravo zivim ovdi vec davno sam u jednim stanu i iskreno ti kazem da sam pored vama ista gariba ne brini :icon_smile:

a radi rore si 100% upravu malo je pre velka! Al ipak mislim kad budem stavio opet moje ljetne fele i tocak se izbaci preko lima da ce rora od oblika manja izgledat i da ce pasovat...

Hvala svima i tebi drug za kompliment...! :icon_biggrin:
:123:
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

enesss je napisao(la):
svaka cast sene,svakim update-om je bora sve bolja i bolja ;)

hvala enese bas mi drago :cool: pogotovu kad mi neko kao ti kaze koji ima jako ukusa da sredi auto..! Tvoj golf i radovi mi se nenormalno svidzaju..! :icon_biggrin:
vec nekoliko sedmica nesto mi kroz glavu leti da bi mogo moju boru kad bude gotova (fale farovi crni i jos neke stvarcice) da prodam! Al tek kad budem jedno 145000km imo...
Al to je samo nesto sto mi kroz glavu leti ko puno drugi stvari hehehe :icon_biggrin:
I stavno gledam kakvi Golf 3. 2.0 Gti ima :cool:

Pozz Drug... :blackknight:
 
RE: VW Bora V5 by Sene336

danas prolazim ti ja kraj mashine,i nemogodo da odolim a da ne skljocnem koji put :icon_smile: ;)




 
RE: VW Bora V5 by Sene336

Odlicno izgleda bora svidja mi se pravo vidim da imas stila :) samo ne znam je li mi se cini ili su ti ove preckice na badgeless grillu kromirane? ako jesu skidaj ostavi u boji auta ili mozda ofarbaj u crno da se slaze sa bumper-om i farovima kad dodju :) Pozz
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Frenkie-3B je napisao(la):
danas prolazim ti ja kraj mashine,i nemogodo da odolim a da ne skljocnem koji put :icon_smile: ;)

hehe Buraz hvala na slikama dobre su ispale :icon_biggrin:

FallenAngel je napisao(la):
Odlicno izgleda bora svidja mi se pravo vidim da imas stila :) samo ne znam je li mi se cini ili su ti ove preckice na badgeless grillu kromirane? ako jesu skidaj ostavi u boji auta ili mozda ofarbaj u crno da se slaze sa bumper-om i farovima kad dodju :) Pozz

Hvala na komplimentu :icon_biggrin:
jest kromiran, neznam vidjecu kad budu crni farovi kako ce izgledat?? nesto mislim ako tad i gril bude crn da ce mu pokvarit formu od naprjied al vidjecemo kad farovu stignu ;-)
a u boji auta necu gril, pravi auto od naprijed usko a to necu niposto hehehe :icon_smile:
pozz... :123:

evo vako bi izgledo sa crnim grilom i farovima sto ja hocu.. Meni se nikako ne svidza zato ostavljam moj kromiran gril :cool:

b4b72294.jpg
 
Legend
RE: VW Bora V5 by Sene336

trudim se kako mogu ;)hvala druze
tamni farovi bi sjeli fino , grill , i meni je ljepse kako je sad
a jesi li razmisljao o tamnjenju svojih farova ? nije neko sveto pismo
 
Član
RE: VW Bora V5 by Sene336

Evo nesto sam novo izmislio :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
Posto je moj motor VR5 2.3 uzeo sam znackicu od R32 i nastelovo na R23 hehehe...! :icon_smile:

b2e4b736.jpg


478dcfb8.jpg


a83d7432.jpg


:blackknight:

enesss je napisao(la):
trudim se kako mogu ;)hvala druze
tamni farovi bi sjeli fino , grill , i meni je ljepse kako je sad
a jesi li razmisljao o tamnjenju svojih farova ? nije neko sveto pismo


jesam razmislio da to sam uradim al ovdi u svici sve mora bit fabricki il ako nesto drugo stavis moras imat papiric i to ides pokazat na tehnickim pa ti upisu da si to promjenijo...
Kad bi sam uradijo nebi nikad proso na tehnickim :icon_cry:
 
BHT Ovisnik
RE: VW Bora V5 by Sene336

hehe zanimljivo:cool:

grill i ostalno nemoj nista da diras po meni,sve je savrseno,za pozeliti:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top