VW Bora 2.0

VW Bora 2.0

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam cudne simptome kod nove vozilice, a to su:
1. neravnomjeran rad motora na leru, i pomalo kao da se u nekim momentima zatrese
2. pri pritisku na papucicu gasa izbacuje crn dim
3. pusta cudan zvuk pri prvom paljenju u trajanu od nekih 1 minut, i tokom slijedecih paljenja u toku dana to se ne desava.

motor je 2.0 benzinac sa 114000km originalnih, zamjenjeni su svi filteri i ulje ali auto je stajalo dugo jer je vlasnik bio u inostranstvu.
Ako neko zna moguce uzroke pomagajte.
 
Član
Ma najgore za auto je da stoji. Ako je bas dugo stajao, moras ga oregledat cijelog. Najbolje zakazi pregled u servisu nek ga pregledaju cijelog i dijagnostika. Prenesi im svoje utiske, sta ti se dogadja s njim i brzo ces saznat na cemu si...

Ovako rekla kazala ... mozemo ti svasta napricat ovde :icon_smile: i da, nek ti provjere kilometrazu da nije umanjena.

Primjer jedan, Fiat Stilo deklariranih 170.000 na satu. Kad je otiso u servis i na dijagnostiku, covjek ostao zaprepasten.. presao je stvarnih 840.000 km ... tuzno al istinito.
 
Član
gorans je napisao(la):
ja sam ocitao greske sa vag com-om ali sta mi znaci kad nekontam sta znace

Pa procitaj sta ti napisah,nazoves servis ako si u Sarajevu.
ASA PVA
Bulevar M. Selimovića 16, Sarajevo
Kontakt osoba: Haris Hadžiselimović
Telefon: 033 771 200
Telefax: 033 771 207
E-mail: haris.hadziselimovic@asa-pva.ba

AC QUATTRO
Put života 1, Sarajevo
Kontakt osoba: Zuhret Hodžić
Telefon: 033 721 488/ 721-478
Telefax: 033 721 484
E-mail: zuhret@acquattro.ba

Eto nazovi sutra ujutro, pa im prvo reci preko telefona sta je i kako. Ako ti kazu dodji na pregled i dijagnostiku. Idi, to ce ti izac otprilike 30-50 KM nebi trebalo vise :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top