VW Bora 1.9. TDI

VW Bora 1.9. TDI

RE: ev da i ja prestavim svoja kolica !!!

dzenan90 je napisao(la):
aha trazi gewinde a opruge mi nikako ne idu u obzir jer twrdo auto postane pravo ( bar tako kazu ljudi koji su vozili na njima) a farovi bi morali malo sacekati jer tek sam uzeo auto pa malo me stislo sada tako da ..... u glavnom do ljeta 100% idu gewinde i farowi :icon_smile:

opruge same ti samo spustaju auto,ne postaje znatno tvrdje, dok sa gevindama postaju jer se mijenja opruga i amortizer koji je naravno tvrdji od fabrickog...
J sam imao prvo opruge,pa onda gevinde na golfu i znam o cemu pricam...I vjerujes da se najezim kada pocnu kojekakvi bahilci govoriti o tvrdoci opruga koje odredju bojom opruga(npr. crvene i zute su najtvrdje,hahahahahah....)boja opruga zavisi od proizvodjaca a ne od tvrdoce opruga..sta bi rekli za Vogtland opruge koje su lila boje,ja ih imao???? :lol:

bora je bas lijepa kolega moj i felge su fine,sretno u daljim radovima i da te i ta dvojka obraduje posle swap-a ;)
 
Početnik
RE: ev da i ja prestavim svoja kolica !!!

plijepa bora,jos ljepsi planovi,sretno u ostvarivanju istih,,pozz;););)
 
Član
RE: ev da i ja prestavim svoja kolica !!!

nermin suljagic je napisao(la):
dzenan90 je napisao(la):
aha trazi gewinde a opruge mi nikako ne idu u obzir jer twrdo auto postane pravo ( bar tako kazu ljudi koji su vozili na njima) a farovi bi morali malo sacekati jer tek sam uzeo auto pa malo me stislo sada tako da ..... u glavnom do ljeta 100% idu gewinde i farowi :icon_smile:

opruge same ti samo spustaju auto,ne postaje znatno tvrdje, dok sa gevindama postaju jer se mijenja opruga i amortizer koji je naravno tvrdji od fabrickog...
J sam imao prvo opruge,pa onda gevinde na golfu i znam o cemu pricam...I vjerujes da se najezim kada pocnu kojekakvi bahilci govoriti o tvrdoci opruga koje odredju bojom opruga(npr. crvene i zute su najtvrdje,hahahahahah....)boja opruga zavisi od proizvodjaca a ne od tvrdoce opruga..sta bi rekli za Vogtland opruge koje su lila boje,ja ih imao???? :lol:

ma nisam pricao o tim nekim bojama (boje naravno da zavise od proizvodaca ) naravno ima svaka odredeno koliko ce auto biti nize!!! a gewinde moraju stari je ljase voli da ode u rodno mjesto a da ti ne pricam kakv je put!! a swap je poceo polakoo (djelovi se skupljaju, ceka se sunce da progrije i pocinje da se radi ) :123::123::123::123::123::lol::lol:

bora je bas lijepa kolega moj i felge su fine,sretno u daljim radovima i da te i ta dvojka obraduje posle swap-a ;)



Sarajlic je napisao(la):
plijepa bora,jos ljepsi planovi,sretno u ostvarivanju istih,,pozz;););)

hvalaa
 
Član
RE: ev da i ja prestavim svoja kolica !!!

Extra Bora......svidja mi se ono pravo "plaho" sretno u daljem radu...:D It's not a car,It's VW
 
Član
RE: ev da i ja prestavim svoja kolica !!!

Promjeni naslov, nismo vidoviti da provalimo koji je auto.:D

Nego, jedan od rijetkih VW-a da mi ne ide na živce, čak mi se i sviđa.;)
 
Član
RE: ev da i ja prestavim svoja kolica !!!

OggyBoy je napisao(la):
Promjeni naslov, nismo vidoviti da provalimo koji je auto.:D

Nego, jedan od rijetkih VW-a da mi ne ide na živce, čak mi se i sviđa.;)



hvala !!!
 
Top