VW beta 5 problem

VW beta 5 problem

Član
Pozdrav, moze li mi ko nekako pomoci da nadjem code za ovaj radio, u pitanju je beta 5, auto golf 4
probavao sam na netu ali bez uspjesno, skinuo neki code generator, ali nisam uspjeo
 

Prilozi

  • WP_20150731_007.jpg
    WP_20150731_007.jpg
    192,8 KB · Pregleda: 31
Pale su ti blize, ima na Palama ja msm da se preziva Kosmajac, radi rtv elektroniku sve zivo ovim jednim sto uvoze auto skida kodove sa playera cijenu ne znam. Ali trebao bi da ti to moze resiti.
 
Član
Takodje i u ovlastenim servisima mozes dobiti, pa to ti je alternativa ako imas nekoga tamo da radi ili cijena da je povoljnija...
 
http://www.poslovni-adresar.ba/rtv-servis-kosmajac.html ja mislim da ti je to to sad sam zvao ove sto dekodiraju kod njega, pitao za broj al nemaju oni su iz mokrog pa odnesu blizu im, kaze 20 standardni, ovi malo bolji 30 km, al prvo ga nazovi da vidis sa njim sta kako kad da ne dolazis odozgo a on da ne radi taj dan. A nalazi ti se kod toma na setalsitu pa ona sto je jednosmjera onde prema domu zdravlja je negdje mala radnjica. Al da se ne saltas odes na setaliste pitaj nekoga znaju za njega sigurno ja msm da je on jedini majstor za rtv na Palama.
 
Top