vw 1.3 B 1987

vw 1.3 B 1987

Član
ArminM je napisao(la):
ma na taj motor ni plin nije rjesenje, kad je on hafifan sam od sebe, tu je jebo lud zbunjenog, ja nisam vidio jos ni jednog da nema problema, sto se tice potrosnje bolje uzet 1.8 nego taj 1.3. Ako je onaj s platinom vazda je*e, ako je pak onaj s elektronikom onda i on je*e, ne znas vise gdje udaras. ludi motori, sad pa sad te dovedu do ruba strpljenja, dodje ti da sve zapalis
Potpuno se slazem.
To je shit od motora, ja sam ga imao vazda oko njega problemi i to onaj sa platinskim dugmadima. Mijenjao ih stalno vazda problem sa njima, probiju cas posla a nastelovati ih jebeno.
Stuca, trese, gasi se......ma dosli mi da ga zapalim nekoliko puta.
Potrosnja uzas, mogao sam ladno voziti GTI sa tom potrosnjom.
Preporuka:
Trazi nesto jace ako ces dvojku i onda krhni plin.:cool:
 
Član
Pa samo vw-ov imas u golfu...Ne razumem pitanje:icon_confused: Dacu ti primer swift 1.3 koji ide kao nevreme trosi skoro pa duplo manje.
 
Član
dellas je napisao(la):
Pa samo vw-ov imas u golfu...Ne razumem pitanje:icon_confused: Dacu ti primer swift 1.3 koji ide kao nevreme trosi skoro pa duplo manje.

ma cuo sam bio da svaki 1.3 trosi ko lud pa me interesuje sad jel istina,:icon_confused:
 
Član
SeJo je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Pa samo vw-ov imas u golfu...Ne razumem pitanje:icon_confused: Dacu ti primer swift 1.3 koji ide kao nevreme trosi skoro pa duplo manje.

ma cuo sam bio da svaki 1.3 trosi ko lud pa me interesuje sad jel istina,:icon_confused:

Nije istina, samo VW-ov troši previše, a ne ide. Yugo 65 sa 1.3 motorom ga jede i troši manje.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
SeJo je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Pa samo vw-ov imas u golfu...Ne razumem pitanje:icon_confused: Dacu ti primer swift 1.3 koji ide kao nevreme trosi skoro pa duplo manje.

ma cuo sam bio da svaki 1.3 trosi ko lud pa me interesuje sad jel istina,:icon_confused:

Nije istina, samo VW-ov troši previše, a ne ide. Yugo 65 sa 1.3 motorom ga jede i troši manje.
:icon_eek:
 
vidi drug, ako je ta dvica 1200km,, za 300km mozes
kupiti 1,6 benzinca sa instalacijom, mjenjacem ,poluosovinom i sl
ubaciti i smiriti se,, on je 75ks, i za dvicu a i tricu sasvim pristojan motor
drug mi ima 1,6 dvicu sa plinom,, fino ide,, startna i uzbrdo,, potrosnja plina 10 l ljeti , zimi
11 do 12, karburator;)

ja dvicu kad sam kupio, trosila je stvarno malo, nekih 4,5 godina,
onda su majstori poceli stelovati karb, i nikad ga nisu nastelovali,,
 
Član
SeJo je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
SeJo je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Pa samo vw-ov imas u golfu...Ne razumem pitanje:icon_confused: Dacu ti primer swift 1.3 koji ide kao nevreme trosi skoro pa duplo manje.

ma cuo sam bio da svaki 1.3 trosi ko lud pa me interesuje sad jel istina,:icon_confused:

Nije istina, samo VW-ov troši previše, a ne ide. Yugo 65 sa 1.3 motorom ga jede i troši manje.
:icon_eek:

Šta buljiš, ispašće ti oči?:D :lol:

Ovo je istina, vjerovao ti ili ne.;)
 
OggyBoy ja bi se sa golfom usudio otici gdje pozelim,, jest da bi mi pumpa bila cesta stanica:D
a sa jugom nop, dalje od 10km:lol::icon_exclaim:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
OggyBoy ja bi se sa golfom usudio otici gdje pozelim,, jest da bi mi pumpa bila cesta stanica:D
a sa jugom nop, dalje od 10km:lol::icon_exclaim:

:lol::lol:

Danas kad pogledam, istog sam mišljenja, ali sam imao Z101 10 godina i Yuga 45 jedno 5 godina, doduše, ćale je vozio, a ja samo po selu i NIKAD NISU IZDALI I NA PUTU OSTAVILI!!! Yuga smo toliko skršili i upropastili da je propišao na sve strane, ostao bez kočnica, ali je vukao i po TONU tereta 500km.:cool: Kako, ne znam ni sam?:lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
OggyBoy ja bi se sa golfom usudio otici gdje pozelim,, jest da bi mi pumpa bila cesta stanica:D
a sa jugom nop, dalje od 10km:lol::icon_exclaim:

:lol::lol:

Danas kad pogledam, istog sam mišljenja, ali sam imao Z101 10 godina i Yuga 45 jedno 5 godina, doduše, ćale je vozio, a ja samo po selu i NIKAD NISU IZDALI I NA PUTU OSTAVILI!!! Yuga smo toliko skršili i upropastili da je propišao na sve strane, ostao bez kočnica, ali je vukao i po TONU tereta 500km.:cool: Kako, ne znam ni sam?:lol:
ja ga imam i sad i sve je to tačno vuče po tonu tereta a na 60 počne da trese, raspada se, troši nekih 7-8 litara
 
Član
superman je napisao(la):
ja ga imam i sad i sve je to tačno vuče po tonu tereta a na 60 počne da trese, raspada se, troši nekih 7-8 litara

Eto, da ne ispadnem lažov.;)

Izađemo na auto put, Yugo pod teretom, ćale ga napržio oko 130-140 po satu, a ja gledam u kazaljku goriva kako se smanjuje.:lol: To je poslije servisa, prvog poslije 2 godine bilo, Yugo letio.:lol:

:icon_exclaim:

Nego, tema je ovaj VW krš 1.3, vrlo dobro sam upoznat sa ovim motorom, slab je skroz, troši puno, a ne ide? Nego, je l' on ono ima 55KS samo ako se ne varam:icon_question:
 
Top