VR6 GOLF za street racing?

VR6 GOLF za street racing?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
netreba nikoga pocjenivati jbg...

tebi ako to hoces nek je sa srecom ..a ako je supljak ima DELETE xD
 
Član
sub3r je napisao(la):
ma ovo je samo jos jedan supljak... klinac ( vjerovatno) kojem je dosadno pa ispituje onako bezveze... za USA ti treba mnogo jace od stock VR-a ... sumnjam da imas i da planiras ulagati desetine hiljada u motor... NHF ;)

hahaha ma bravooo :lol::lol::lol:

prvo ne zivim u USA nego u kanadi...to je puno drugacije ...ne zivim u velikom gradu (400k+ ljudi) tako da ovde nema puno racing...a mozda ima 3 golfa sto idu ispod 12 ..zato nije neki problem za mene... :icon_smile:

al hajd znas anyways da neces vozit sta ja budem vozio... ;)...steta sto sam tek poceo skolu..al zato kad zavrsim :icon_smile::cool::cool::cool:

pozz

OggyBoy je napisao(la):
Selver
1991
2001 golf 4 TDI
volim aute, cure
i Nissan GTR & r34 pogotovu
treniram fudbal da mogu jedan dan zaigrat za Bih Repku


tu sam da naucim nesto novo ...



Toliko o VR-u. Idi, odmori malo, nemoj džaba ložiti ljude kad i sam znaš da nećeš kupiti auto, a kamoli se trkati sa njim. Malo manje loženja, naučićeš jednog dana.;)

pa dobro ti si uvijek vollio pod***at narod ..nista novo :lol::lol:

sta treba da znam sve da bi mogo sebi kupit VR :lol:

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Heheh!A sto ne bi mogao kupiti VR-a...ima 19 g,mozda radi...nikad se ne zna!

normala..radim poslije skole i vekendom... :icon_smile:

ajd hajd uvijek ima neko kome smeta :icon_smile:

AnDel je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
ma ovo je samo jos jedan supljak... klinac ( vjerovatno) kojem je dosadno pa ispituje onako bezveze... za USA ti treba mnogo jace od stock VR-a ... sumnjam da imas i da planiras ulagati desetine hiljada u motor... NHF ;)

zasto bi bio supljak 'klinac'...ako to voli sigurno da tamo moze lako zaraditi da si udovolji...covjek pita pa ako se nadje tu ok, ako ne bar ce znati....

gtr samo ti furaj sta volis, ako si spreman raditi tamo i da ti prioritet bude ulaganje u street a ne u picke svakako pokusaj...

da se armin pojavio prije koju godinu kad je pocinjao vjerujem da bi ga banovali s foruma kad bi izvalio sa hoce auto od 1141 ks:cool:

SVAKA CASTTT :cool::cool: ..Vidi se ko znaa :icon_smile:
pozz bice nesto ;)


MOZEE TEMAA NA LOCK.... DOSO SAM DA DOBIJEM NEKE INFO A NE DA MI LJUDI SERU PO TEMI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top