vr6 dream

vr6 dream

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
je kolega sigurno ce se pofarbat.a tepih necu moci zamijeniti jer mi treba tepih crne boje od syncro verzije jer ovaj standradni nepase.vec probano.lol sve u svemu koja sitnica.a slike bih te molio da objavis da i ja vidim.hvala i veliki respect....
 
Član
a znaci ako sam upravu!ako nisam ispravite me bit ce i natjecanje za najjglasniji auto.s time da nemislim na db drag vec glasnoca motora auspuh-filter
 
Član
dragan je napisao(la):
evo raja mislio sam da presutim ali moram vam pokazat sto je prije 1 mjesec izaslo novo iz moje i bratove radionice.imat cete prilike vidjet.auto ima jos toga da se odradi neki dijelovi stizu sa mojom posiljkom ovaj tjedan iz austrije.za njega su narucene gewinde prednji zmigavci itd..i ja moja malenkost.....
ola drustvo nije me bilo jedno vrijeme.evo mali update da vidite sta je se naslo za moga vr-a.odnosno kupilo.i usput kako ja i brat napredujemo sa projektom na njegovom autu kojeg sam nazvao....BAND BROTHERS GOLF 1.8 16 V TURBO....mali replay da vas posjetim na golfa!!!!!!!
 
Član
blok je g60 klipovi od 16v zato sto mogu da izdrze veca naprezanja među ploca rađena u Đuri Đakovicu brtve glave limene 1 kom.te puhalica nista vise nego gt28..lol sve ide detaljno..jedan dio ispoliranih ventila koji su 70 posto ispolirani..i jedan netaknuti ventil medu odraditim da se vidi kako je ventil izgledao prije obrade....
..stiglo se odradit jedan dio toga ali ovo je sad proizvoljno da se vidi kako bi to otprilike trebalo izgledati...glava motora je trenutno bez ventila ceka na obradu ali nije vrag dao mira,a da si ja i brat nestvorimo makar malu sliku onoga sto se slaze danima.uistinu ima jos mnogo posla ali se nadamo uspjehu u projektu....i zahvala svima na podrsci.....! dali smo si truda da ni ventil-dekli ne ostane isti,dio odraditog posla da se primjetiti na njemu...uklonite crte sa njega i dio ispoliran...evo slika!pogled na motor i puhalo straga!jos nas ceka dosta posla,ovo je prikaz malog dijela koji smo odradili.

a sta se tice moga vr-a dao sam mu prinovu evo o cemu se radi!mislim da se s time ponovno rodio!!!! powered by bonrath...sve u svemu mali refresh a ja i brat idemo dalje.....lol
 

IGY

Član
bravo majstore, puno srece u sklapanju i obavjestavaj nas kako napreduje projekat
poz za OTOK
 
opa dragane...poceo brat da od dizela pravi auto...:LOL:dobar i plavi i crni majke mi...uvjerio sam se na SR u Tuzli...a i momci su raja moram reci...pozdrav i puno srece u projektima...
 
Legend
auu
dop ti se sa bratom na gfcu a nisam znao da ti je brat
extra mu je projekat, eh kako ce da te uzima sa ovim turbakom ahaha :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top