voznja pod zabranom

voznja pod zabranom

Član
prosle godine kad su mi oduzeli vozacku sam bas pitao koja je kazna ako vozimn dok mi je oduzeta i rece drot samo 100 KM nista bodovi nista produzenej oduzimanja

nisam imao priliku da provjerim tacnost njegove izjave :D
 
Član
GaRGa je napisao(la):
prosle godine kad su mi oduzeli vozacku sam bas pitao koja je kazna ako vozimn dok mi je oduzeta i rece drot samo 100 KM nista bodovi nista produzenej oduzimanja

nisam imao priliku da provjerim tacnost njegove izjave :D

i ja mislim da je ovako mada nisam siguran!

dok je npr ako ti je oduzeta vozacka i istekla zabrana a ne mozes da je podignes zbog kazni, i zaustave te kazna je 30KM
 
Član
ok drugovi, naime meni je ostalo jos 12 dana do isteka, i jucer skoknem do kladionice, parkiram normalno gdje nesmijem i gdje je obiljezeno da se nesmije parkirati, sjedim ispunjavam kad vidim cika policajac kraj auta pise, i dolazi u kladionicu trazi vlasnika auta, pita mene jel tvoje reko nije, i ja sacekam da sve popise i ode, eh da sam izasao i rekao da je moje znam da bi najebao i to dobro, ovako cu dobiti za parking i boli me briga, a pitam za kaznu posto sam u ovih 18 dana(brojim sve dan po dan) presao kilometara i obisao gradova i gradova i nigdje me nije zaustavljalo, pa sam malo sjeo i zabrinuo se STA AKO ME ZAUSTAVE, sta slijedi ;);)
 
Član
Franki je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
U Sarajevu - a trebalo bi svugdje tako biti, cuo sam da po ovom novom zakonu nema kazne za oduzetu vozacku.
Samo ti mogu pisati kaznu za to sto nemas dokumenata, to je 40 ili 50 KM...
Ne kažem da lažeš, ali niđe veze.
nelaze covjek.. 40 KM ti pise za dokumente ;)

RCat je napisao(la):
neki nikad da se opamete

:icon_rolleyes:
polako.. sve u svoje vrijeme ;)
 
Član
Mrva je napisao(la):
Franki je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
U Sarajevu - a trebalo bi svugdje tako biti, cuo sam da po ovom novom zakonu nema kazne za oduzetu vozacku.
Samo ti mogu pisati kaznu za to sto nemas dokumenata, to je 40 ili 50 KM...
Ne kažem da lažeš, ali niđe veze.
nelaze covjek.. 40 KM ti pise za dokumente ;)

RCat je napisao(la):
neki nikad da se opamete

:icon_rolleyes:
polako.. sve u svoje vrijeme ;)



@mrva 30KM je za dokumente
bar je bilo tako
 
Član
s1ck je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Franki je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
U Sarajevu - a trebalo bi svugdje tako biti, cuo sam da po ovom novom zakonu nema kazne za oduzetu vozacku.
Samo ti mogu pisati kaznu za to sto nemas dokumenata, to je 40 ili 50 KM...
Ne kažem da lažeš, ali niđe veze.
nelaze covjek.. 40 KM ti pise za dokumente ;)

RCat je napisao(la):
neki nikad da se opamete

:icon_rolleyes:
polako.. sve u svoje vrijeme ;)



@mrva 30KM je za dokumente
bar je bilo tako


dok sam ja bio pod zabranom meni su pisali po 40 ;)
 
Član
moram i ja predat na dva mjeseca ***** joj staru,konto sam da nece jos
znaci ako me zaustavi pise mi 40km za dokumenta
 
Član
ArminM je napisao(la):
moram i ja predat na dva mjeseca je*em joj staru,konto sam da nece jos
znaci ako me zaustavi pise mi 40km za dokumenta

ne, ja govorim u slucaju da ti je istekla zabrana a da nisi/ne mozes podici vozacku zbog kazni ili sl
 
Član
aha, znaci valja mi se krit iza drugih auta, sad se ne bi smio ni usudit ponudit cvaju, odma bi me priveli, ovdje kod nas SIPA upala, sad niko ziv mito ne smije uzet, odma hapse:lol::lol::lol:
 
Član
eh drugi zakoni, novo sve, vecina je pod zabranom, takvo vrijeme doslo :D:D:D:D:D:D

Brum Brum je napisao(la):
U subotu me zaustave bez vozacke ( mjesec zabrane u toku ), kazna 30KM :icon_sad:

mislis vozacka ti u cipsu, oduzeta na mjesec dana, i zaustavili te i samo ti pisali kaznu 30 KM.. ?
 
Član
ArminM je napisao(la):
aha, znaci valja mi se krit iza drugih auta, sad se ne bi smio ni usudit ponudit cvaju, odma bi me priveli, ovdje kod nas SIPA upala, sad niko ziv mito ne smije uzet, odma hapse:lol::lol::lol:

tako neki dan ovog jarana zaustavili ovi lokalni ovdje. peglali ga nesto, izmedju ostalog rekli "i sta cemo sad", on im odg. "ne znam, pare vam ne smijem ponuditi, uhapsicete me"
nasmijali mu se i rekli, ajd bjezi :D
 
Top