VOZILICE STARIH !!!

VOZILICE STARIH !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma pusti mame i tate, kod mene dedo vozi New Beetle a covjeku 75 godina :D
Dedo pravi hebac, lol. Samo steta sto nemam slikicu da postavim, znaju to vec neki al eto hihihi
 
Član
corrado je napisao(la):
novi passat, mercedes, superb.. a bosna bankrotira..

Ja kažem da Bog da svako imao onoliko koliko želi, ALI kad kupujete auta od 50.000 KM, felge od 1.000 KM, filtere od 500 KM, auspuhe itd, sjetite se da te pare koje vi dajete na realno nevažne u životu stvari nekome mogu osigurati hranu i osnovne potrepštine...

sjetite se da možda prvi komšija vaš nema to jutro da kupi hljeb, ne može dijete da pošalje u školu jer mu nema dati pare da kupi knjige, ili nema para da kupi lijek itd...

Znači IMAJTE, ali nemojte da vi imate puno a drugi ništa...
 
Legend
Bojan je napisao(la):
corrado je napisao(la):
novi passat, mercedes, superb.. a bosna bankrotira..

Ja kažem da Bog da svako imao onoliko koliko želi, ALI kad kupujete auta od 50.000 KM, felge od 1.000 KM, filtere od 500 KM, auspuhe itd, sjetite se da te pare koje vi dajete na realno nevažne u životu stvari nekome mogu osigurati hranu i osnovne potrepštine...

sjetite se da možda prvi komšija vaš nema to jutro da kupi hljeb, ne može dijete da pošalje u školu jer mu nema dati pare da kupi knjige, ili nema para da kupi lijek itd...

Znači IMAJTE, ali nemojte da vi imate puno a drugi ništa...

Posla ima za sve. Svako ima svoju nafaku. Prosle godine u ovo vrijeme ja nisam radio, nisam studiro, tri mjeseca sam klosario okolo po gradu kafe ispijo, pa se malo pribro i ove godine sam kupio kola sebi, i druga sam godina ekonomije, svako sebi kroji zivot ;)

Koliko ce ko para dati za felge, ili filter je stvar pojedinca, i taj koji gleda u tudje felge bolje da se prifatio posla kakvog, nego gledo preko tarabe u komsijino dvoriste i kuko.
 
Član
@ daki



Moj otac je vozio neoplan i setru ^^, a mama voza moju astru kad je ja ne trebam.
 
Član
daki je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
corrado je napisao(la):
novi passat, mercedes, superb.. a bosna bankrotira..

Ja kažem da Bog da svako imao onoliko koliko želi, ALI kad kupujete auta od 50.000 KM, felge od 1.000 KM, filtere od 500 KM, auspuhe itd, sjetite se da te pare koje vi dajete na realno nevažne u životu stvari nekome mogu osigurati hranu i osnovne potrepštine...

sjetite se da možda prvi komšija vaš nema to jutro da kupi hljeb, ne može dijete da pošalje u školu jer mu nema dati pare da kupi knjige, ili nema para da kupi lijek itd...

Znači IMAJTE, ali nemojte da vi imate puno a drugi ništa...

Posla ima za sve. Svako ima svoju nafaku. Prosle godine u ovo vrijeme ja nisam radio, nisam studiro, tri mjeseca sam klosario okolo po gradu kafe ispijo, pa se malo pribro i ove godine sam kupio kola sebi, i druga sam godina ekonomije, svako sebi kroji zivot ;)

Koliko ce ko para dati za felge, ili filter je stvar pojedinca, i taj koji gleda u tudje felge bolje da se prifatio posla kakvog, nego gledo preko tarabe u komsijino dvoriste i kuko.

Hajd reci onoj nani u srebrenici koja je izgubila sve svoje kad prođeš u novom passatu kako svako ima svoju nafaku ;)
 
Legend
Bojan je napisao(la):
daki je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
corrado je napisao(la):
novi passat, mercedes, superb.. a bosna bankrotira..

Ja kažem da Bog da svako imao onoliko koliko želi, ALI kad kupujete auta od 50.000 KM, felge od 1.000 KM, filtere od 500 KM, auspuhe itd, sjetite se da te pare koje vi dajete na realno nevažne u životu stvari nekome mogu osigurati hranu i osnovne potrepštine...

sjetite se da možda prvi komšija vaš nema to jutro da kupi hljeb, ne može dijete da pošalje u školu jer mu nema dati pare da kupi knjige, ili nema para da kupi lijek itd...

Znači IMAJTE, ali nemojte da vi imate puno a drugi ništa...

Posla ima za sve. Svako ima svoju nafaku. Prosle godine u ovo vrijeme ja nisam radio, nisam studiro, tri mjeseca sam klosario okolo po gradu kafe ispijo, pa se malo pribro i ove godine sam kupio kola sebi, i druga sam godina ekonomije, svako sebi kroji zivot ;)

Koliko ce ko para dati za felge, ili filter je stvar pojedinca, i taj koji gleda u tudje felge bolje da se prifatio posla kakvog, nego gledo preko tarabe u komsijino dvoriste i kuko.

Hajd reci onoj nani u srebrenici koja je izgubila sve svoje kad prođeš u novom passatu kako svako ima svoju nafaku ;)

De ba, uozbilji se, kakve veze sa ovim imaju nane iz Srebrenice svegati !!! i sta ti znas o srebrenici ?? Pa nisu one siromasne, one su ostale bez svojih najmiliji, ko nije, bio je rat, to nikakve veze sad nema sa ovim. Molim te da to vise ne spominjes !!
 
Član
To je samo primjer da ne može svako svoju nafaku praviti ;)

A vjeruj mi koliko sam pomogao tim ljudima tamo znam puno o srebrenici, mogao sam još dva auta kupiti...
 
Član
jarane, ko daje, daje zato sto to on sam hoce... i najvise mrzim kad neko kaze, ja sam dao tu i tu... bit i svrha je dati a to zadrzati za sebe. naravno ako si dao zato sto ti je namjera da pomognes, a ne da zbog toga budes "neko"...
i dosta vise o ovome, ide se u off...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top