Vozilica ispred pravnog-masinskog fakulteta u Zenici

Vozilica ispred pravnog-masinskog fakulteta u Zenici

Član
PyToN je napisao(la):
edoze je napisao(la):
pu,kako ja nisam vidio
pyton,koji si ti,znamo li se? :D

Ma znamo se Adnan (crna astra G i zuta astra F cabrio) bio sam na okupljanju samo jednom ali planiram i sutra doci aBd...Mislim da ces se sjetiti a i ovaj bmw 5 na slici je bio moj cesto je bio ispred faxa...

kubat :D
znam sad;)
 
Član
joj vala ima ih dosta ovde :D:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

zamrzio sam ih jer jos ne mogu kupit jednog :lol:
 
Proslo ljeto sam ga vidio u zavidovicima, i to bas iza njega isao al sestra me vozila, ja jos bio klinjo bez vozacke :D, sta rec nego sam sebi nisam vjerovao da ga vidim :cool: jer kad sam ga ja vidio mislim da je mozda bio mjesec od kako je izbacen na trziste. Strahota od auta, samo da se razbolis kad ga vidis koliko je dobar i ostavlja bez daha:icon_biggrin:
 
Član
<embed src="http://dnevnik.hr/bin/player/embed.php/1IiPik0qYbVlOzdQFZu2eF/Z76bZlvrKeYzoS9tsuW0=" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="376" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed>

mogu oni, mamu im lopovsku... :D
 
gaga je napisao(la):
<embed src="http://dnevnik.hr/bin/player/embed.php/1IiPik0qYbVlOzdQFZu2eF/Z76bZlvrKeYzoS9tsuW0=" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="376" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed>

mogu oni, mamu im lopovsku... :D

Selo moje ljepse od Pariza...
 
Haha, et' vi niko ne bi volio ovako zivit'... Moze im se...

A, sto se auta tice, odlicno je, meni ne ostvarena zelja :p
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
jasa12 je napisao(la):
ovo auto voza sin od direktora sto drzi AC QUATRO..auto ide nenormalno a i uzivo je jos lijepse

Tacno...

Momak u slobodno vrijeme vozi i porshea plavog :)

Nije plavi nego sivi :)

Inace to mi poznanik vozi , i ja sam se vozio u tom Evolutionu kad je tek dosao u BIH . Auto je na prodaju usput mislim da je nesto oko 65 hiljada.
 
Top