Vozaci Audija na forumu

Vozaci Audija na forumu

Član
ja sam zainteresovan za forum, klub ili bilo sta sto je vezano za moje omiljeno vozilo= AUDI :icon_smile::icon_smile:
 
Član
nice idea, samo sto kaze netko puno smo geografski rastrkani...mada eto nije loša ideja...
 
Član
Ma vazno je na pocetku da nas se samo mali broj skupi,da se zapocne a kasnije je lahko... Ne mogu samo da vjerujem da su iz Sarajeva samo 2-3 vozaca Audija na forumu... :icon_cry:
 
Član
To vam je super ideja....

@duleprof, napravi neshto tipa hrvatskog audi foruma... lupam www.audiclubbosnia.ba
 
Član
mislili smo nesto tipa audi-forum.ba ili audi-klub.ba... mislim da nije losa ideja... opet mozda bolje ovo klub jer bi imali klub pravo,nesto bi se napravilo... Samo da se kako povezati sa ljudima. Hajde ko je zainteresovan neka ostavi ovde svoj msn kontakt, pa cu ga add pa da se dogovorimo...kako,sta... da se malo pocne oko toga... Moze?
 
Član
postavljena je tema u "okupljanima" Ako je neko zainteresovan da se malo sastanemo procitajte...
 
Član
vw_damir je napisao(la):
To vam je super ideja....

@duleprof, napravi neshto tipa hrvatskog audi foruma... lupam www.audiclubbosnia.ba
Ono bi se lako moglo napraviti kao sto je Audi forum croatia, samo bez bulletina jer se on plaća
 
Član
http://www.bhaudi.tiptronicservis.com/index.php
evo dok ne iznajmim novi domen test za audi zajednicu;)
 
Član
:123: Ako Bog da za koji dan imat cemo prvi klub i forum posvecen Audijevim vozilima i vozacima :123:
 
Top