Vozaci Audija na forumu

Vozaci Audija na forumu

Član
Eto cisto da vidimo koliko nas ima.. znaci vozaca Audija. Vidim da u BiH nema ni jedan klub ni forum niti ista vezano za Audi a znam da puno raje vozi isti... Pa zasto se nebi malo negdje okupili ili nesto...? Javite se, pa da organizujemo sta...

Zainteresovani...???


Nadam se da ce mi moderatori dozvoliti da postavim temu ovakvog tipa, ako ne, izvinjavam se!
 
Ima nekoliko dobrih Audija na forumu, a sto se tice kluba nije ni to losa ideja, u Sarajevu pored VW i Skode, Audi je sigurno najcesci na cestama, a nema ni kluba, nista.
Imate moju podrsku, iako ne vozim Audi (bar trenutno:icon_biggrin:)...
 
Član
Mogul i bivsi vozaci avdija u grupu :icon_question::cool:
I sad mi ga zao audi 100 c4 V6 quattro :icon_sad: a dobar mi je bio i 80cc td:icon_smile:
 
Član
Svi su dobrodosli. Ideja je da se druzimo, skupljamo i razmjenjujemo iskustva. I vozaci Audija, i naravno svi ostali. Napravili bismo klub, napravili forum i polahko poceli ali o tome kada se upoznamo. Imam nekih poznanstava sa ljudima iz Audijevih klubova van zemlje iz ex-yu zemalja i oni bi nam svi izasli rado u susret, i odazivali se svim vecim skupljanjima a naravno da su svi dobrodosli a ima ovde jako fine raje za druzenje.

Jeste zainteresovani da se sastanemo npr. slijedece Nedelje negdje... npr. kod Interex garaze ili kod OMV pumpe na Breci recimo u 14:00???


Molim vas ako ste clanovi drugih foruma sa naseg podrucja da malo prosirite ovo...da nas se sto vise skupi u pocetku... opet pocetak je najtezi :)
 
Član
Dobra ideja , ja već dugo o tome razmišljam. Nešto sam imao u planu da napravi front page od cms i dodam neki forum phpbb ili smf.Mogao bi nabaviti i prostor na serveru i domen s com ekstenzijom. Ako ima zainteresovanih da to odradimo nebi bilo loše...
 
Top