Vozaceva vrata ne otkljucavaju-Skoda Fabia

Vozaceva vrata ne otkljucavaju-Skoda Fabia

Legend
E ovako imam jedan problem.

Kada na daljinsko otkljucavam sva vrata osim vozacevih se ne otkljucavaju,vozaceva jedino pomocu kljuca mopgu otkljucati,ali samo znaci kad je otkljucavanje u pitanju,zakljucavanje sve uredno i sto je najgore ne desava se uvijek,te imam slican problem prekidac na poklopcu gepeka nekad ne radi,moze se otvoriti unutra samo pomocu one rucice,al preko prekidaca nece...

zna li slucajno neko u cemu je problem,otkako sam je uzeo non-stop je neki problem sa bravama...
 
Legend
Nedavno sam imao isti problem sa zadnjim lijevim vratima,nisu se cak ni iznutra mogla otvoriti potezanjem one rucice,i ispostavilo se da je otisao motoric,tako da se nadam da i ovdje nije isti slucaj.

pogledat cu modul,moze biti da je i vode uslo,mada auto je non-stop u garazi,ali pogledat cu...

Hvala vam ;)
 
Član
hjoj i meni se nekad desavalo da nece zadnja lijeva da se otvore
kad povuces iznutra onu rucicu pipak se digne al vrata ne micu i nakon nekog vremena samo proradi.
mozda je neki mikroprekidac ili tako nesto zna to valjda kod nas vag-ovaca otici
 
Legend
eh bas isti slucaj kao i kod mene sto se desavao,ali kad sam odvezao majstoru on rece da je motoric tako da nisam pametan,stvarno je iritantno ovo sa bravama kod wagena...
 
Top