voz udario u bmw- poginuo momak

voz udario u bmw- poginuo momak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
R.I.P.:icon_cry:

Duke_Of_Harlem je napisao(la):

a imaju li rampe u donjoj vogosci?? imaju li rampe kod robota??
neznam imaju li niti me interesuje..ko je rampe razvalio nego mi narod"stoka" i sto bi ih postavljali kad opet nece biti duze od mjesec dana, a vecina ih i zaobilazi neosvrce se na to pa se zavrsi ko sinoc..
[/quote]

a kako je bilo sinoc znas li ti?? i gdje je bio udes? ja koliko sam cuo da je bio ondje kod one benzinske na onom prelazu na pocetku semizovca...
[/quote]

nema kod robota, veoma zafrkano! i prema brčkom ima par prelaza neoznačenih!:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
xzone je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
jarani mi sva trojica... :icon_sad::icon_sad: j*'o te zivot... nije ni cudo kad je konjima mrsko postaviti rampe na prugu. isti takav slucaj je i u donjoj vogosci. valjda cekali da neko pogine pa onda da stave... :icon_mad:

u ovoj drzavi za sve treba neciji zivot da bi se doslo do pameti...u subotu se vracam starom cestom i voz mi je 3 puta prosao preko puta...a nigdje rampe nema i jos slaba signalizacija,jos magla bila ne vidis prst pred okom...nadam se da ce im bar ovo dati do znanja da je potrebno da se ugrade te jbne rampe ko da trebaju neke pare da se to uradi :S

ma bitno je da ima guzonjama para za druge stvari, a hebo to sto mladi zivoti odlaze... fkt ne mogu da dodjem sebi. znam 4-5 harisa iz vogosce i nisam u prvi mah mogo skontat koji je u pitanju, kad ono on. :icon_sad:
sva trojica isli sa mnom u osnovnu, ova dvojica kasnije i u srednju. ne mogu samo da skontam ko je ovaj sto je vozio...

PS: ako neko sazna kad je dzenaza, neka javi na pm...

emire imaju rampe nemoj govoriti nesh sto neznas...vozio je meris omerovic sto mu je otac taksista plava trojka karavan..hare mi je komsija zivi 10m od moje kuce a takodje i ostala trojica nihad, alen i meris su u krugu od 50m i stvarno nemogu jos da dodjem sebi..jos uvijek sa u soku..


Dženaza će se obaviti sutra, u četvrtak 03.12. u 14:30h, na mezarju Bradići, u Vogošći.
(za one koji ne znaju, mezarje se nalazi na kraju ulice Vogošćanskih odreda, ulica ispod hotel Parka).

Tevhid će se proučiti sutra, 03.12. u 14:30h, u kući žalosti - ulica Tome Mendeše br.41.

Molim vas da obavjestite raju o terminu i mjestu dženaze i tevhida, kako bi što više nas koji smo poznavali Hareta, mogli da ga ispratimo po posljednji put.
Hvala

a imaju li rampe u donjoj vogosci?? imaju li rampe kod robota??

Imaju brate rampe u D Vogosci, ali nije to sad razlog da se prepiremo zbog toga. Mali je pokussao da prodje izmedju spusteni rampi i jbg bilo je sto je bilo.
R.I.P hare
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top