voz udario u bmw- poginuo momak

voz udario u bmw- poginuo momak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dvadesetogodišnji Haris Hasanbegović poginuo je sinoć u 22.45 sati kada je voz u naselju Semizovac u Općini Vogošća na pružnom prelazu udario u automobil "BMW" kojim je upravljao O.M., a u kojem je nastradali bio saputnik.

U ovoj nesreći povrijeđeni su i saputnici iz "BMW-a" Nihad Begović (19), koji je zadobio lom nosa, te nekoliko posjekotina, dok je Alen Ravkić (20) zadobio udarac u predjelu leđa.

Obojica su, prema riječima Biljane Jandrić, portparola bolnice Koševo, puštena na kućno liječenje. Vozač "BMW-a" O. M nije povrijeđen.

Istraga o ovom slučaju je u toku.

ne mogu sebi da dodjem......prije par dana vidio ovog momka.....znam ga licno..isao sa mnom u skolu..........


nek mu je vječan rahmet...................
 
Član
na istom mjestu poginuo sin od tatine kolegice... Vozili se polako, odjednom voz , nisu ga vidjeli i j*g..
 
Član
u j*ote zmaj sto se iznenadi,noge mi se odsjekose,ovaj alen mi teski jaran,a znam i ovog hareta sto je poginuo,katastrofa u p.m
 
znam ih sviju,,hare bio legenda,zao mi je pravo..nemogu sebi da dodjem,,jos jedan mladi zivot ode u nepovrat....maloprije sam isao da vidim auto i pola auta fali vjerujte mi...komadi krvavog stakla na sve strane...nemogu vjerovati fkt

Hare brate RIP!!!

btw jel zna neko sta se dogodilo??
 
Član
jarani mi sva trojica... :icon_sad::icon_sad: j*'o te zivot... nije ni cudo kad je konjima mrsko postaviti rampe na prugu. isti takav slucaj je i u donjoj vogosci. valjda cekali da neko pogine pa onda da stave... :icon_mad:
 
emir_89 je napisao(la):
jarani mi sva trojica... :icon_sad::icon_sad: j*'o te zivot... nije ni cudo kad je konjima mrsko postaviti rampe na prugu. isti takav slucaj je i u donjoj vogosci. valjda cekali da neko pogine pa onda da stave... :icon_mad:

u ovoj drzavi za sve treba neciji zivot da bi se doslo do pameti...u subotu se vracam starom cestom i voz mi je 3 puta prosao preko puta...a nigdje rampe nema i jos slaba signalizacija,jos magla bila ne vidis prst pred okom...nadam se da ce im bar ovo dati do znanja da je potrebno da se ugrade te jbne rampe ko da trebaju neke pare da se to uradi :S
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
jarani mi sva trojica... :icon_sad::icon_sad: j*'o te zivot... nije ni cudo kad je konjima mrsko postaviti rampe na prugu. isti takav slucaj je i u donjoj vogosci. valjda cekali da neko pogine pa onda da stave... :icon_mad:

u ovoj drzavi za sve treba neciji zivot da bi se doslo do pameti...u subotu se vracam starom cestom i voz mi je 3 puta prosao preko puta...a nigdje rampe nema i jos slaba signalizacija,jos magla bila ne vidis prst pred okom...nadam se da ce im bar ovo dati do znanja da je potrebno da se ugrade te jbne rampe ko da trebaju neke pare da se to uradi :S

ma bitno je da ima guzonjama para za druge stvari, a hebo to sto mladi zivoti odlaze... fkt ne mogu da dodjem sebi. znam 4-5 harisa iz vogosce i nisam u prvi mah mogo skontat koji je u pitanju, kad ono on. :icon_sad:
sva trojica isli sa mnom u osnovnu, ova dvojica kasnije i u srednju. ne mogu samo da skontam ko je ovaj sto je vozio...

PS: ako neko sazna kad je dzenaza, neka javi na pm...
 
emir_89 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
jarani mi sva trojica... :icon_sad::icon_sad: j*'o te zivot... nije ni cudo kad je konjima mrsko postaviti rampe na prugu. isti takav slucaj je i u donjoj vogosci. valjda cekali da neko pogine pa onda da stave... :icon_mad:

u ovoj drzavi za sve treba neciji zivot da bi se doslo do pameti...u subotu se vracam starom cestom i voz mi je 3 puta prosao preko puta...a nigdje rampe nema i jos slaba signalizacija,jos magla bila ne vidis prst pred okom...nadam se da ce im bar ovo dati do znanja da je potrebno da se ugrade te jbne rampe ko da trebaju neke pare da se to uradi :S

ma bitno je da ima guzonjama para za druge stvari, a hebo to sto mladi zivoti odlaze... fkt ne mogu da dodjem sebi. znam 4-5 harisa iz vogosce i nisam u prvi mah mogo skontat koji je u pitanju, kad ono on. :icon_sad:
sva trojica isli sa mnom u osnovnu, ova dvojica kasnije i u srednju. ne mogu samo da skontam ko je ovaj sto je vozio...

PS: ako neko sazna kad je dzenaza, neka javi na pm...

ma isli su i samnom samo sto su 2-3 god stariji od mene...sve rega momci...a meris je vozio ja mislim da je i on sa nama u skolu isao...nisam siguran...javicu ti za dzenazu trebao bih ja danas saznati
 
Član
pa znam i merisa... :icon_sad: jaooooooo, mogu mislit kako se tek on osjeca... :icon_cry: je*oooo te zivot... :icon_sad:
 
emir_89 je napisao(la):
pa znam i merisa... :icon_sad: jaooooooo, mogu mislit kako se tek on osjeca... :icon_cry: je*oooo te zivot... :icon_sad:

a jarane tesko je i njemu sigurno,,jos je on zadrzat u pritvoru i bice predan kantonalnom tuziocu :/ ...neg jel ti znas sta se zbilja dogodilo jer ja sam samo cuo da ih je udario voz,nista vise :/
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
jarani mi sva trojica... :icon_sad::icon_sad: j*'o te zivot... nije ni cudo kad je konjima mrsko postaviti rampe na prugu. isti takav slucaj je i u donjoj vogosci. valjda cekali da neko pogine pa onda da stave... :icon_mad:

u ovoj drzavi za sve treba neciji zivot da bi se doslo do pameti...u subotu se vracam starom cestom i voz mi je 3 puta prosao preko puta...a nigdje rampe nema i jos slaba signalizacija,jos magla bila ne vidis prst pred okom...nadam se da ce im bar ovo dati do znanja da je potrebno da se ugrade te jbne rampe ko da trebaju neke pare da se to uradi :S

ma bitno je da ima guzonjama para za druge stvari, a hebo to sto mladi zivoti odlaze... fkt ne mogu da dodjem sebi. znam 4-5 harisa iz vogosce i nisam u prvi mah mogo skontat koji je u pitanju, kad ono on. :icon_sad:
sva trojica isli sa mnom u osnovnu, ova dvojica kasnije i u srednju. ne mogu samo da skontam ko je ovaj sto je vozio...

PS: ako neko sazna kad je dzenaza, neka javi na pm...

emire imaju rampe nemoj govoriti nesh sto neznas...vozio je meris omerovic sto mu je otac taksista plava trojka karavan..hare mi je komsija zivi 10m od moje kuce a takodje i ostala trojica nihad, alen i meris su u krugu od 50m i stvarno nemogu jos da dodjem sebi..jos uvijek sa u soku..


Dženaza će se obaviti sutra, u četvrtak 03.12. u 14:30h, na mezarju Bradići, u Vogošći.
(za one koji ne znaju, mezarje se nalazi na kraju ulice Vogošćanskih odreda, ulica ispod hotel Parka).

Tevhid će se proučiti sutra, 03.12. u 14:30h, u kući žalosti - ulica Tome Mendeše br.41.

Molim vas da obavjestite raju o terminu i mjestu dženaze i tevhida, kako bi što više nas koji smo poznavali Hareta, mogli da ga ispratimo po posljednji put.
Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top