Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sitnice neke

evo novosti nekih...
prva losija,to je da mi izduv ne odgovara,stane u knap,ali treba mu lufta da dise tako da trazim drugi,dzabe dao 50km:icon_sad:

onda idemo dalje:icon_biggrin:
uradio novu kutiju,ona je bila 30l,ova je 47l sa portom fi75,veca od stare,a manje mjesta zauzima jer sam je zakosio:cool:
copyofimg3010.jpg

jos je samo treba obloziti,to cu kada imao vremena...

onda dalje sitnica,evo idem prvo reklama za forum:icon_smile:
copyofimg3020.jpg


onda dalje,uvijek me nekako fascinirao onaj sob/jelen kao zastitni znak volva te sam uradio i njega i stavio sa strane,extra se uklopilo (bar meni):cool:
copyofimg3018.jpg

copyofimg3152.jpg



te sam jucer napokon dobio malo slobodnog vremena na poslu tokom praznika pa rekoh odo skoknuti malo na snijeg:cool:
copyofimg3095aa.jpg

copyofimg3113.jpg

copyofimg3136.jpg


taman se vratio,mrak pada,ali sam ga morao oprati fino i u garazu:icon_biggrin:
copyofimg3151.jpg


iznenadio sam se kako se ponasa fino na snijegu,malo sam ga i gicao,ali se drzi pravo,malo i u zavoju povucem rucne cisto da ga osjetim,ali se lako kontrolira,to me prijatno iznenadilo :icon_biggrin:
eto nista posebno novo za sada,eto da nadodam mali servis urađen,pazim ga i mazim,sljedece je aBd drugi izduv i neznam hocu li vise ista jer na proljece aBd planiram nesto vece,jace,bolje,nisam u volva mislio marke uloziti,ali eto,vuce uvijek nesto:cool:
 
Član
RE: Volvo V40-sitnice neke

steta za izduv bas bi se lijepo uklopilo :icon_mad: samo nisi trebo pojacalo na kutiju stavljat ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sitnice neke

hvala vam lijepo je cuti:cool:
zasto ne na kutiju,tako mi je i prije bilo,gdje da stavim,ovako se najbolje uklopi
 
Član
RE: Volvo V40-sitnice neke

Gdje si naljepnice radio?
Ovo je majka kad ga mozes oprat i u garazu. Auto ovako moze biti tisucu godina. :icon_smile:
 
Član
RE: Volvo V40-sitnice neke

evo ovdje sam procito http://www.bhtuning.com/skola-auto-akustike-sve-na-jednom-mjestu-t-30581.html
Nemojte montirati pojačalo na kutiju od subwoofera.
Razlog
Kada se woofer (ili wooferi) pokreću naprijed nazad, kutija se uvija i rezultat toga su stranice
kutije kod vibriraju. Vibracija se prenosi na pojačalo koje je montirano na kutiju.Svaka
elektronska komponenta u pojačalu ima teûinu. Inercija im govori da ostanu na mjestu,
vibracije kutije pokuöavaju da ih pomjere.Energija s kutije koja vibrira se prenosi na
komponente kroz električne provodnike koji su spojeni na kolo ploče. Sve ovo ce
prouzrokovati da pojačalo trenutno otkaûe, u suötini pojačalo će da počini samo ubistvo.
Postoji mnogo različitih miöljenja o montaûi pojačala na kutiju od samog subwoofera, ali ako
ste već odlučili montirati pojačalo na kutiju, dobro bih bilo da su stranice kutije öto deblje, jer
se samim time smanjuju vibracije kutije, a koje se dalje prenose na pojačalo
 
Član
RE: Volvo V40-sitnice neke

fascinirao te zato sto ima slicnosti sa lambo znakom... :D

fino bgm... steta za nastavak... naljepnice se super uklopile...

zasto ne zatamnis te bocne pozicije... nekako mi odudaraju...
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sitnice neke

hvala hvala:cool:
pojacalo ce za sada ostati tu pa cemo vidjeti da bar podebljam onda stranicu,hvala na savjetu:cool:
sto se tice bocnih pozicija nema sanse:cool: viđao sam i to,ali mi je to malo previse,da furam i crne felge i sve onda da,ovako kada upalim svijetla nekako najvise volim ove bocne pozicije,fino mu lezi:cool:
 
Član
RE: Volvo V40-sitnice neke

Šta reći, kakvu posluku porati:icon_question:

Before:

img1754z.jpg


img1757nx.jpg


After Marko ćuning parts and details:

copyofimg3136.jpg


copyofimg3095aa.jpg


I ova slika je predobra, jbt, za wall!!!:cool:

copyofimg3151.jpg


Respect!:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sitnice neke

ljeto-zima:D
hvala puno,fina usporedba,jos je na zimskim felgama,na ljetnim to mnogo ljepse izgleda:cool:
sto se tice slike,uvijek sam slikao bez blica,zaboravim da imam long shooter,te sinoc prije nego sam posao do grada uzmem stativ i bacim sliku,kad gle cuda,jako fina,jednom kada nabasam finog vremena i ugledam negdje lokaciju uslikam koju sliku,inace u garazi imam jos 2 auta,te tepihe i velika kolica za tepihe pa nemogu fino uslikati,al jednom cu se malo posvetiti:cool:
 
Član
RE: Volvo V40-sitnice neke

Brate, jest očuvano auto, oduvijek mi se sviđao ovaj model od Volva :D Domaćin si nema šta :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top