Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Super Moderator
Vidis ti dobro je ovo i ovako, gdje ti je sivi blatobran - tu je crni far, a gdje je crni blatobran - tu je sivi far. Svaka cast dobra kombinacija :D
 
Član
znaci opet rolas kolica :cool::cool:


Jebiga neznam da je u ovoj drzavi iko prosao a da nekad nije bio ogulit :icon_rolleyes: Kako god bitno da si ponovo na cesti , sad si u ovakvom izdanju nekak ono badboy , posjetime na Tepsiju kad je imao onog Leona :D:123::123::123:
 
BHT Ovisnik
sta je tu je jbg...:icon_evil: mada sam mislio branik i blatobran ofarabat u boju auta, da kupim sprej u heliosu,na kraju mi se neda, u totalnom sam da oprostite qurcu, do prekosutra jos nekih troskova moram iskresirati 800km ne vezano za auto...
al ajde,opet rolamo:123: jesam Stane ponesto,sutra jos sa ovog crnog moram skinuti vrata i ostalo ode u zeljezo:icon_biggrin:
@allroad to mi je i bio cilj:D salim se,sutra ide i crni blatobran te farbanje fara i zmigavca pa mozda bude izgledao kao furka sto Anes rece:D
 
Super Moderator
Pa ti ko oni sa emisije na national geographic rastave ga za tri dana prodaju dijelove ostalo u zeljezo :lol:
Nista ja to ne bi u zeljezo sve se to polako rasproda za vise para :D
Jesi prebacio dizne i kvacilo?
 
BHT Ovisnik
hahaha skoro tako :p
dizne da,kvacilo jos ne, to cekam kada imao vremena,nek stoji u garazi:icon_biggrin: a dizne kada sam stavio drugo auto:cool:
ma ostavim ja to sve da prodam u dijelove,al sam us skroz losoj situaciji pa moram svaku marku izbit,mislim dati to u zeljezo sto ostane sasija,mada sam mislio ispilat i ostavit prednji kraj šasije, zatim zadnji bok, te krov posebno pa staviti sve u garazu ili u kolege jer ja garazu koristim svkaodnevno,al cini se da cu morat zbog par maraka u zeljezo jbg :/
al most,lafete i sve to ostaje u mene:icon_biggrin:
 
Super Moderator
Ma mislio sam zbog krova i tih stvari da ne zidnes sve jer zatreba i krov, stok, zadnji blatobrani, al kad se mora sta bi sad. Polako samo
 
Član
Ja večeras na bulevaru skrećem na Tekiju neko se na kuku nakačio
U krivini ode s desne vidim nakav VOLvo ito boje lego kockica
Kažem ženi vidi što nam Col3 ne podnosi dim dizela... Kaže ona eno ga stade na semaforu idi pa ga prođi kad se upali zeleno :icon_biggrin:. Tebi nikad dosta bulevara :)
 
BHT Ovisnik
pa vozi po ogranicenju sta si se raspricao sa zenom u autu:D
vidio sam da si ti pa sam namjerno malo:D mada ili mi se ucinilo ili sam te vidio u Mepasu u nekoj od radnji sa sportskom opremom :D
 
Član
Ma jebe me žena za neko biciklo... Neće ono od 350KM nego neko sa BIJELIM SICEM... Cijena 750KM Niđe veze
 
BHT Ovisnik
:lol::lol::lol: imas solidnih i do 400km ovih polar, ima na piku radnaj neka s novim biciklima iz Bosne,radi dostavu,a vidi i u starom trznom dole u podrumu, ako bude ostete kupujem i ja sebi jos jedno:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
karavan je karavan,nema tu price:D pa prema dnu piste uzeo me za 2-3 duzine mozda, u njega su ljetne 16 205 gume, u mene zimske 15 185 pa mi je mozda i to islo u korist, obojica smo tad imali ukljucen DSC, nazad smo ugasili i uzeo me za duzinu i malo vise jer sam bolje startao, kako on ima blow off cujem kako ranije napuni kad presalta i kada uhvati 3-ću lagano prolazi pored mene :)

da on ima odprilike toliko, mozda sada nesto manje s godinama auta
 
Top