Volvo V40 Turbo

Volvo V40 Turbo

Član
RE: Volvo V40 Turbo

Jucer naidje tvoj crni Volvo pored mene i jako cudno radi ili mi se ucinilo:icon_rolleyes:

Moze jos koja slika od bmw-a, dobar je pravo na oci ;)
 
Super Moderator
RE: Volvo V40 Turbo

Dobro napreduje volovo, stvarno mi se svidja ;) a i ja vise volim karavane ne znam zasto al su mi furka :cool:

Fin BMW nek je sa srecom starom. jel 320d?
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

podizaci ventila na crnom,jaaaakooo skup kvar za japansku masinu u njemu,zato sam ga najvise i prodao:cool:
evo jos 2 slike bembare
3koeipot480qlevlkows.jpg



odusevljen sam autom,mislim cak mozda prodati volva i traziti sebi istu bembaru samo pod uslovom da je jaca od volva:icon_biggrin:

bmw je 318i,dizel nikada vise,tj. 2.0 143ks mislim,fin motorcic,fino ide za svoju snagu pravo,jako okretan,potrosnja smijesna,nisam mogao vjerovati,sada napravio otvorene potrosnje 5.1l,magistrala normalno 80-90km/h,a iz slovenije do mostara mi bila 7l,s tim da se digla na autoputu sa 6 na 7 jer sam ga tamo 160-200 vozio,i od karlovca do gruda magistralom se sve vrijeme gonio s istim bmw-om da bi me na kraju momak neki stariji,ćelo sto vozi zaustavio i odveo me na piće:lol:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

Ljep + ocuvan pravo mi se svidjeo bmw ma mozes obojicu vozati a zato je volvo crni prodan zato i je guto ulja.;)
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

kad stari pocne trebe sad kupit :lol::lol::lol: lijep BMW ;) samo mjenjaj mapu pod hitno na volvu sad pa sad preko 250 KS :D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

ako su slo table moze biti,danas sam mu isao homolagaciju raditi:icon_biggrin: bimer je u rukama starog samo vikendom:D mada sto jest jest drugacije te zene gledaju u bmw-u,mada jebo takvo zensko:icon_biggrin:
volva je prvi put vozio u subotu kad sam ostao na carini pa mu rekao da dođe po mene,ja vidim digla se potrosnja pravo,kaze blinkalo mi nesto(rezreva od goriva se palila),pa pitam reko da ga nisi malo gonio,kaze ma nisam malo uz Žovnicu na izlazu iz mostara,al kaze nesto nije ured,na 3-4rpm malo nosaju tockovi:lol::lol:
sad sam malo u klincu s lovom,nece mapa jos,trebam prezimiti zimu sada,i gume sam uzeo,pomalo al bit valjda nesto:cool:
 
Član
RE: Volvo V40 Turbo

benga je komad nema sta koliko te izasao na povlasticu ako nije tajna :lol::lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

bmw je bmw,al turbo je turbo:cool: fino je ovako voziti karavana jaceg,pa se ljudi loze,kasnije ih nigdje:icon_biggrin:
ne treba snaga meni da divljam,al mnogo mi znaci volvo kada prestizem,znas da ce uvijek povuci,opustenije se vozis:icon_biggrin:
bmw je bio 5€,spustio mi zadnju na 4500,tamo sam ga onda nekim glupostima ubio,ostalo nam 20 min dok nisu zatvorili za registraciju,pa mi je spustio jedva na 4300 i jos sam mu izmuzao 20€ naknadno za gorivo jer je na rezervi bio:lol: troskovi do gore i nazad nisu skupi,50km me dosao vlak i bus zajedno do slovenije preko Zg, 35l mi potrosio ovamo i eto sitno nesto papira,sad ce na povlasticu,al otvorim temu posebno za njega:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

skoro da jesam:D najvise zbog guma,al sam i auto tamnio:icon_biggrin:

@dohc
moze biti,pokupio ove momke iz naselja sa rondoa:icon_biggrin:
 
RE: Volvo V40 Turbo

Pa sta je ovo kod tebe pajdo 200KS ? :icon_smile: Mora da to leti opasno :cool: Svaka cast , malo felge radi izgleda jedino ;) . Sto se tice motora imas i viska :cool: :cool: :cool: :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40 Turbo

malo je problem za njega naci felge jer je raspon kontra svih,a malo veci profil grebe zbog težine,ali vidjet cemo nesto:cool:
jeste 200ks,moze posluziti:D
 
Top