Volskwagen Up! za 10.000€?

Volskwagen Up! za 10.000€?

cayman je napisao(la):
Meni je predobar, da hoce vise poceti praviti automobile koji bar malo lice na svoje koncepte.. lijepo ociscen interijer od nepotrebnih detalja, pregledan, mal, malo trosi.. to je buducnost

Da bar znaju iskopirati kako treba... ruzan ko avetinja...

Buducnost za konzervativce i one kojima je auto od tacke A do B ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
cayman je napisao(la):
Meni je predobar, da hoce vise poceti praviti automobile koji bar malo lice na svoje koncepte.. lijepo ociscen interijer od nepotrebnih detalja, pregledan, mal, malo trosi.. to je buducnost

Da bar znaju iskopirati kako treba... ruzan ko avetinja...

Buducnost za konzervativce i one kojima je auto od tacke A do B ;)

buducnost za konzervativce? ne razumijem kako moze biti konzervativac neko ko razmislja o buducnosti, tj. kako je napraviti boljom. manja potrosnja, manja emisija stetnih gasova, manje dimenzije zbog sve vecih gradova, broja ljudi, a sve manje parking mijesta.. vidjecemo ko ce sipati 8.3 Viper-e za koju godinu kada bude sve manje nafte i litar goriva 6€, a dotle sejkovi natoce bentleya gt do vrha za 18€!

za one kojima je auto od tacke A do tacke B? ovo je mali gradski auto koji treba da zadovolji gore navedene potrebe i koji se pravi za masu. onaj ko hoce auto za zaje******* i divljanje (ukljucujuci i mene) kupit ce naravno nesto drugo, npr. neku downsized verziju M3-ce sa V6 biturbo motorom.

mi auto-fanatici puno toga gubimo u buducnosti, ali tako je kako je.

pozz
 
Top